Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sülhet ki jó abból, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sülhet ki jó abból, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Bármilyen tanács vagy tapasztalamegosztás jól jönne. Szóval előfordult már veletek/a környezetetekben, hogy a lány kezdeményezett, és jó sült ki belőle? Én elég maradi vagyok azt hiszem, ezért nemigen hajlanék rá, de már nem látok más megoldást. (Gondolhatjátok, hogy nem csak arról van szó, hogy megtetszett valaki, egy barátomhoz kötődöm már jó ideje ilyen módon, ezért jutottam erre a döntésre.) Köszi a válaszokat!


22/L



2012. júl. 12. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A lányok gyakran kezdeményeznek, nem is feltétlenül tudatosan. A lányok szeretik felhívni magukra a figyelmet, már ez is egyfajta kezdeményezés. Vess be női rafinériákat, amelyek nem is tűnnek kezdeményezésnek! (De azok :))
2012. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igaz csak kis mértékben, de azon már túlvagyok :P de köszi a választ
2012. júl. 12. 23:28
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Jahhh a pasik sokszor azt hiszik, hogy ők kezdeményeznek, pedig valójában a lány küld jeleket, hogy "kezdeményezhetsz".

De ha konkrét, egyenes, nyilvánvaló kezdeményezésről beszélünk, akkor jobb, ha a lány nem kezdeményez. Kell, hogy legyen oka, amiért a fiú nem kezdeményezett nála:

- vagy mert nem jön be neki, annyira a csaj (de, ha a csaj annyira nyomul, akkor "ám legyen" alapon be adja a derekát

- vagy mert puhap*csű tunyacsáp. az ilyen meg melyik lánynak kell?


32N

2012. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
ha tetszik a lány, vagy szereted, akkor biztos nem lehet abból baj ha ő kezdeményez, nem pedig te......Máskülönben a lányok azért szokták átvenni az "irányítást" mert nagyon tetszik nekik az a valaki, és érzi hogy ne eléggé figyel rájuk a kiszemelt, akkor úgy érzik hogy nekik kell lépni....
2012. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Én egyszer kaptam szerelmes levelet nyolcadikban,de elhajtottam a lányt a p*csába,mert egy lotyó volt 14 éves létére.


21/F

2012. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És elképzelhető, hogy azért nem mer lépni a fiú, mert tudja, hogy más srácoknak is bejön a lány, pl. a srác egyik elég jó barátja nagyon szerelmes a lányba? Vagy ez ilyenkor mennyire játszik?
2012. júl. 12. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Van, hogy félénk a fiú és ilyenkor jobb, ha a lány kezdeményez. Miért lenne baj az ilyesmi?
2012. júl. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető,hogy nem mer és esélytelennek látja magát.Szerintem megpróbálhatod,csak aztán lehet,hogy megijed és utána azt se tudja hova kapjon.
2012. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!