Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevalók vagyunk vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevalók vagyunk vagy nem? Komoly kérdés. Lent bővebben.

Figyelt kérdés

A lány egyetemet végzett(L23), a fiúnak 8űltalűnos végzettsége(F/28).

Nagyon szeretik egymást.Meghalnának egymásért.De a lány a szerelem ellenére tudja, nem összevalók agyilag,mivel ez néha ki is ütközik.Ez a lányt nagyon zavarja.A lány szülei harcolnak azért, hogy vége legyen,mert szeretnének egy hasonló párt a lányuknak.De a lány szerelmes,és tudja a szíve mélyén, hogy nem a legjobb dolog, ha a lány magasabban képzett.Mi a teendő?Olyan válaszokat várok,akik hasonló helyzetben vannak, vagy voltak és mit tettek.Nem kellenek a cinikus válaszok,SZERETEM A PÁROM, de ez nehéz dolog.Adjatok tanácsot.Köszi


2009. júl. 12. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretnéd és tényleg meghalnál érte, ez nem lenne kérdés.
2009. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jelen pillbe ja így van, de a szívem mélyén érzem, hogy ez gond lehet a későbbieknek.
2009. júl. 12. 11:10
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az előttem szólóval!!!

Minek a pénz,ha nem vagy boldog, inkább lennék boldogtalan egy olyan emberrel akinek van pénze de nem szereted,mint boldog egy olyannak akinek nincs pénze,de meghalnátok egymásért!Hol itt a kérdés?

Szerintem a boldogság azzal akit szeretsz sokkal fontosabb mint a pénz!

2009. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát azért azt ne mondjátok, hogy nem számít, mert szerintem igenis számít... Én azt szeretem, ha egy férfi okosabb, mint én, mármint ha a páromról van szó. Eleinte persze még nem számít, mert elvakít a szerelem, de később lehet belőle probléma... Nekem is volt olyan barátom, akinél értelmesebb voltam, és magasabban képzett, és egy idő után zavaróvá vált számomra... Persze attól, hogy valaki nem olyan iskolázott, mint te, attól még lehet egy nagyon értelmes, művelt ember, úgyhogy próbáld meg szerintem vele, aztán majd kiderül.
2009. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez nem pénz kérdés! Így egyszerűen nem tudnak lelki társak lenni. Tudom, mert én is voltam hasonló helyzetben. Mondjuk nálunk ennél még kisebb volt a különbség, én egyetemista voltam, neki meg csak érettségije volt. Akik nem voltak hasonló helyzetben, azt mondják, h a szerelem mindent legyőz, de ez nem ilyen egyszerű sajnos. Mindenesetre nagyon gondold meg! Főleg, ha már most vannak emiatt problémák közöttetek!

25/L

2009. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
AGYILAG, nem anyagilag!!! Olvassátok már el a kérdést!
2009. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Gond is lesz a későbbiekben, de mivel te vagy az okosabb, ha eljön az idő érezni fogod mikor kell befejezni. Addig meg használd ki a szerelmet és a boldogságot. Mindekinek véges az ideje egy kapcsolatban, ebben sem lesz másképp, de ha nem próbálod meg,kihagysz egy lehetőséget, amit odafent adtak. Minden kapcsolatból lehet tanulni, ő is fog és te is fogsz. Aztán mind kettőtőknek lesz egy kis batyuja, mikor különváltok és viszitek tovább az életetekben. Vágj bele.
2009. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Gondolj bele, hogy két év múlva - ha már elmúlt az elsö nagy szerelem, akkor miröl tudtok beszélgetni? Vagy mit tudtok együtt csinálni (a szexen kivül) - szerintem EZ a fö gond.
2009. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
akkor majd befejezik ha már nem működik, addig is lehet boldog. Mások is benne vannak mindenféle kifogásokkal szar kapcsolatokban, jajj a gyerekek miatt, jaj nincs pénzem külön menni, jajj igy jaj úgy. Miért ne próbálhatná meg ha szereti? ez legalább szereteten alapul. Később lehet hogy felnő hozzád, ha nem akkor meg szépen vége lesz. De nem világvége.
2009. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, van-e értelme úgy belevágni egy kapcsolatba, h "élvezzük, amíg vége nem lesz", 1-2-3 hónapig.. Gondolom, a kérdező 23 évesen már inkább olyasvalakivel szeretne lenni, akit hosszabb távra el tud képzelni maga mellett. Legalábbis a kérdésből ez jön le..
2009. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!