Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a nőről és férfiról? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
Nő és a férfi találkoznak. Kialakul közöttük a kapcsolat. Mind a ketten bevallják, hogy szeretik egymást. A nő elmondja a barátjának, hogy nyugodtan védekezés nélkül együtt lehetnek, mert van neki egy természetes védekező képessége, hogy nem esik olyan könnyen teherbe. De azt már nem árulja el neki, hogy erre a hormonszintre szed gyógyszert. Aztán a férfi elhagyja és újra összejön a volt barátnőjével. Majd azt is otthagyja. Vissza ment az első nőhöz. Ez így megy már több hónapja. Majd egyik alakalommal kiderül, hogy a volt barátnő terhes és a férfi kijelenti gyerekkel nem tudja őt megfogni. Végül abortusz lesz ebből.Megint összejön a nővel(akinek van az a hormonszint dolog). Pár nap múlva kiderül, hogy ő is terhes lett. Örül is neki. Elmondja a férfinak.Az már úgy van vele, hogy ezzel őt nem tudja megfogni és neki már nem jelenti ki, hogy vetesse el. Megtartja a nő. A férfival leül és megbeszéli a dolgokat hogyan legyen tovább. Kijelenti a férfi, hogy rá mindenben számíthat. De magától nem igazán keresi a nőt. Ha a nő ír neki néha, hogy mi van.
2009. júl. 11. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Bolond az a férfi aki "természetes védekezőképességnek" hisz és nem védekezik.

2. Bolond az a nő, aki egy ilyen kapcsolat után gyereket csináltat magának, hiszen nem egy biztos párkapcsolatban lesz direkt terhes.

3. Bolond az a nő aki ezután azt várja a férfitól, hogy keresse, ahelyett hogy örülne, hogy legalább annyit kapott, hogy a férfire számíthat, ha szüksége van rá


4. Bolondok azok az emberek akik felelőtlenül szexszelnek és eleve zűrös kapcsolatokba szülnek gyerekeket, akik nem tehetnek semmiről, de ők isszák meg a levét az egésznek.

2009. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja ez lemaradt. A nő albérletben lakik és elmondta a férfinak, hogy nem tud ott maradni sokáig. Erre a férfi mondta, hogy számíthat rá, hogy kifizeti az albérletet. Erre a nő neki nem csak ez kell és a férfi erre csak mosolygott.
2009. júl. 11. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
egy ilyen kapcsolat rövid életű..csik-csuki játszmán alapul..a gyerek csak egy ütőkártya lesz..szóval a pasas megszívja, nagyon amit főzött..
2009. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos, a nőről és a férfiról már leírták előttem a véleményüket. Én azt a szegény kisbabát sajnálom, de nagyon :( Nehéz élete lesz.
2009. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Idióta mind a kettő. A hormonzavaros is, meg aki elhiszi ezt a baromságot az is. Szegény gyereket sajnálom csak. Gondolom a hormonzavaros szemei előtt már ott lebeg a "boldog családi életet élünk, együtt kacagunk a kisbabával, hármasban sétálunk, stb. élet" A hapsi meg valószínű azon agyal, hogy kit kéne megfűznie, mert estére még nincs programja. Ezek a két ember (nagyrészt a nő) éppen most cseszte el az életét. Szerintem.
2009. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez a két ember. Csak annyira ideges lettem ettől, hogy még mindig vannak ilyen idióták, akik azt gondolják, hogy egy kisbaba helyrehozza a sz*r kapcsolatot. Márha egyáltalán ezt az alkalmankénti kufircolást kapcsolatnak lehet nevezni.
2009. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Végig olvasva a sztorit,csak kapkodtam a fejem,hogy olyan ez az egész,mint egy ping-pong meccs.A nőknél van az ütő a pasi meg a labda.

Nem akarok megbántani senkit,de ennek a 3 embernek összesen nincs agya,mint egy lepkének.Tényleg csak lesek,hogy hogy hagyhatják nők,hogy így bánjanak velük.A nők pedig szégyeljék magukat,mert az egyetlen ütőkártya,ami a nők kezében van az a gyerek és ezzel nem szabad visszaélni.Áruld el,miért akar mind a kettőtök pont ettől az embertől gyereket???Minek neki szülni??Ha már most utálja az egészet,akkor mégis miben reménykedtek milyen apa lesz?

2009. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó én csak megkérdeztem a véleményeket.Pénzes a pasi, de azon felül még nem tudom, hogy mit akarnak tőle. Én terhes nő barátnője vagyok. Nekem sem tetszik ez az egész, de hiába mondom el a véleményem neki akkor is ezt csinálja. Én nem fognék meg egy férfit sem gyerekkel. Nem éri meg a kis csöppséget ilyennek kitenni.
2009. júl. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!