Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki volt már hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
szóval van 1 nő akivel össze akarok jönni és van 1 kis lánya elvált és az előző férjével találkozgat ! meg együtt mennek nyaralni és ezt mondta hogy csak a gyerek végett megy . ez szerinted normális dolog?

2012. júl. 9. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A kislánya elvált? Vagy mivan?
2012. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Férfi létedre kékliliom10 néven vagy regelve? Érdekes.


A kérdésre az információk alapján nem lehet válaszolni, lehet az is, hogy csak a gyerek miatt találkozgatnak, meg az is, hogy nem.

2012. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a nő vált el te :)
2012. júl. 9. 14:41
 4/6 anonim válasza:
szerintem ez normális....nem akarják,hogy a válásukat a gyerek szenvedje meg....mint egyes családoknál.azt akarják éreztetni a kislánnyal,hogy ők még mindig egy család...
2012. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyerek örökre összeköti őket, ezt vagy most tudatosítod magadban és ennek megfelelően folytatod a dolgokat, vagy inkább lelépsz még most. Úgy hiszem, hogy ez a normális viselkedés elvált szülők részéről, hiszen az a fontos, hogy a gyerek a legkevésbé szenvedje meg a válást, ha ezt pedig azzal is tudják biztosítani, hogy igyekeznek normális kapcsolatot ápolni és együtt mennek nyaralni, akkor neked ezt meg kell értened. Vagy még van egy lehetőséged: kezdj totálisan független nővel, ahol se gyerek, se elvált férj...
2012. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello!

Biztosan a gyereket tartják szem előtt ne szenvedje meg a dolgot-ez tuti

Mondjuk engem is nagyon zavarna a dolog --mert a nőnek már volt dolga ezzel a pasival, tehát nem ez lenne az első szex ilyenkor már könnyeben benne vannak a dologban. --A másik pedig nyaralás boldog hangulat stb. ha a férfi erőlteti egy kicsit a dolgot megfog történni.

Bár mondjuk nem tudom mi miatt váltak el,de annyira nem hiszem hogy rosszban lennének ha elmennek együtt nyaralni.

Meg ugye te még csak kezdeti fázisban vagy vele.

De most ezt nem lehet tudni mi lesz.

De IGEN engem is zavarna!

2012. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!