Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejövök neki? Vannak jelek hogy tetszem neki de nem tudom hova rakni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulinkban aki nekem nagyon tetszik.Egész évben figyeltem a szünetekben meg mindig megpróbáltam a közelében lenni.Végül már addig elmentem hogy olyan táborba is jelentkeztem amiben ő is részt vesz.Végre elkezdtünk beszélgetni interneten keresztül a táborról.A szünetekben továbbra is kinn álltam a folyosón és néztem őt és úgy tűnt hogy ő is néz engem.Volt rá példa hogy élőben is beszélgettünk. Itt vége szakadt a dolognak mert nyári szünet lett. Elmentem egy nyelvi táborba a barátnőmmel (természetesen a fiú aki tetszik nem volt ott mert ez nem az a tábor volt amibe közösen jelentkeztünk). Erre kiderült hogy a fiú rástartolt a barátnőmre illetve flörtölt vele de még élőben nem is beszéltek .A barátnőm viszont lerázta a fiút mert már van barátja . A dolgokhoz még hozzájárul hogy a fiú 19 éves én meg 15 . Nem tudok erre most mit reagálni. Előre köszi a segítséget!!!
2012. júl. 6. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószinüleg még elég gyerek gondolkodása van és csajozik össze vissza táborban kicsit jobban keltsd fel a figyelmét és kiderül mi lesz belőle
2012. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz hogy hívhatnám fel a figyelmét??? A srác elég népszerű,de a ribancokat nem bírja (szerencsére). Ötletem sincs hogy mivel tudnám magamra vonni az érdeklődését!
2012. júl. 7. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:

1) Kérdezd meg tőle, hogy tetszel-e neki. Az életben nagyon sok problémától meg tud kímélni az egyenes hozzáállás és ha nem bonyolítod túl a dolgokat. Általában azért nem szoktak ilyen kérdéseket feltenni az emberek, mert félnek a választól... döntsd el, hogy érdemes-e hónapokig kétségek között őrlődni, vagy el tudod fogadni, hogy azt válaszolja: nem!

2) Szerintem elég gáz lenne, ha egy 19 éves fiú komolyabb érdeklődést mutatna irántad, ha 15 éves vagy. Biztos én vagyok konzervatív, de szerintem ez nem feltétlenül jó.

2012. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!