Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi elvárja hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi elvárja hogy a lány a szájával és a kezével kényesztesse?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok az a régimódi,visszahúzódó lány!De engem valahogy nem venne rá arra a lélek hogy lesz*jak egy pasit vagy akár a kezemmel csináljam neki!!!

A másik meg hogy valahogy az se hogy engem kiny*ljon,vagy megújjazzon!Tudom hogy anélkül nem nedvesedek be meg minden, de nekem az nem menne!!!

Van még valaki ezzel így vagy csak én komplikálom túl a dolgokat!!!


Véleményeket kérek!


2009. júl. 10. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

gondolom, te is úgy lettél neveleve, hogy mindne, ami övön alul van, az piszkos. mert nálam ez volt a helyzet és eléggé sokáig tartott, amíg ezt letudtam vetkőzni. és emiatt sokat mulasztottam, amit azért később nagyon is bepótoltam :)


mivel kérdezel, ez azt jelenti, hogy gondolkodsz rajta.


hidd el, hogy nagyon szép élményeket lehet nyújtani kézzel is szájjal is :) Próbáld ki!! :)


kellems élvezkedést kívánok! :)

2009. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit szeretsz és viszont szeretnek,mindent megteszel azért,hogy örömöt okozz neki,és így éljetek akár évekig is.

Ha én szerelmes vagyok,nincs olyan,hogy undorító,főleg a páromon nem.

2009. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
hány éves vagy?
2009. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első kommentelőhöz...hát nem tudom lehet,talán az is volt a baj hogy az anyummal nem is szoktunk kamasz koromtól ilyenekről beszélgetni,se olyan hogy menstruáció,a szex meg aztán tényleg nem és a mai napig sem!MIndent amit tudok azt magamtól tudom,könyvek tapasztalatok meg stb.


Lehet h mindent megtennék azért akit szeretek,de én nem tudnám annyira jól érezni magam,feszült lennék!

2009. júl. 10. 17:57
 5/11 A kérdező kommentje:
jaj amugy 16 vaagyok!
2009. júl. 10. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy még...:)

Ennyi idősen én is így gondoltam, de most van egy olyan barátom, akit imádok és én mindent megteszek neki, még a spermája íze se zavar, lenyelem és kész :)


Még ő hitetlenkedik hogy "biztos nem gáz?" meg "én nem várom el" stb...


20/L

2009. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az első vagyok


én 22-23 éves koromra tudtam igazából elengedni magamat, addigra tudtam csak megbarátkozni az orlis szexel

2009. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ha egy pasi egy kapcsolatban csak úgy elvár dolgokat, az régen rossz. Persze biztos van, ami jól esne neki, esetleg meg is említi, hogy mi lenne, ha kipróbálnotok, de ha kifejezetten elvárja, és megsértődik, ha visszautasítod, akkor érdemes elgondolkodni rajta, hogy valóban szeret-e, vagy csak arra kellesz neki.

Másodszor, mindenki különböző, nem csak lányok között vannak olyanok, akiknek nem jön be pl. az orális szex. Meg kell beszélni ezeket a dolgokat, mielőtt belekezdenétek az egészbe, tudnotok kell egymásról, hogy kinek mi esik jól, és ki mit csinál szívesen.

2009. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha annyit sem engedsz, hogy kézzel izgassanak, akkor szenvedni fogsz. Pontosabban nem fogsz, mert ha nem izgatod föl a srácot, akkor ott nem lesz szex. :)


Amúgy meg a világ legtermészetesebb dolga, ha magadhoz, vagy a másikhoz érsz.

2009. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem elvárás kérdése. Ha valaki nem szeretné megtenni akkor nem teszi. Ha netán egyszer mégis akárcsak megnyalja a párjának, annak meg lesz a hatása, és akár te is megkedveled! A másik az hogy alul nem attól leszel nedves mert kinyalnak, hanem mert felizgulsz. Inkabb egy kis felfedezo turat ajanlanek nektek egymás testén, talaljatok meg hogy kinek mi a gyenge pontja, kinek mi tetszik, es ami fontos, hogy semmi sem kotelezo!
2009. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!