Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasinak 5 éve csaja van, d...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasinak 5 éve csaja van, d nem szereti. Belem szerelmes. Nem szexeltunk meg, d azt mondja szeret. EGY eve tesszuk vesszuk kisebb nagyobb megszakitasokkal titokban. O és a csaja 22 évesek, én 16. Miert nem hagyja ott a csajt, ha emgem szeret?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 17:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ehhez egészen hasonló eset történt meg velem is.

A szám stimmel: 5 éve van együtt a barátnőjével, csak a fiú 21, a lány 20 éves.

Rögtön első este, amint találkoztunk, sokat beszélgettünk, és akkor mondta, hogy már nincs értelme a dolognak a barátnőjével, már szakítani tervez, ésatöbbi. De aztán, csak nem jött a dolog... Velem viszont igencsak kétértelműen viselkedett- elhívott magához kettesben filmezni, futni voltunk (szintén kettecskén), és hasonlók. Nem történt semmi az ártatlan arcrapuszin és ölelésen kívül találkozáskor és búcsúzáskor. De a szavai és az egész viselkedése azt sugalmazta, hogy tényleg tetszem neki. A barátnőjével viszont folyamatosan csak abban az állapotban volt, hogy megcsalta a lány, nem tud már benne bízni, és csak az alkalmat várja, hogy szakíthasson vele.

Aztán egyszer csak hopp, már kijelölt fb-n, telefonon se keresett soha, ésatöbbi. Megpróbálta a barátaimat ellenem fordítani, azt mondta nekik, hogy én hazudtam, sose voltunk kettesben, az a közös filmezés is nagyobb társaságban történt, meg hogy szereti a barátnőjét és nagyon nem akar szakítani vele. Azt is kitalálta a barátaimnak, hogy megfenyegettem a lányt.

Szerencsére a barátaim ismernek annyira, hogy tudják, nem én hazudtam, de azért, volt pár kellemetlen bonyodalom ebből kifolyólag.

Igaz, hogy esetünkben ez nem tartott 1 évig, csak 1 hónapig, de mint utólag belegondoltam és beszéltem másokkal, egészen egyértelmű, hogy kihasználta naivitásom és cseppet sem titkolt rajongásom. Egy cél érdekében, amit viszont nem kapott meg. És mikor alkalom lett volna, de nem adtam magam, azután szakított meg minden kapcsolatot. Fura, nem?


Engem persze annyira nem vágott földhöz a dolog, hiszen egyrészt nem voltam szerelmes, másrészt meg igen rövid ideig tartott ez a huzavona, de azért, igencsak felháborodtam azon, hogy a barátaimat akarta ellenem fordítani.


Csak azért írtam ezt le, hogy lásd, ha tényleg tervezi a szakítást, akkor azt pár napon/héten belül megteszi, még ha 5 évig is jártak együtt. Az a pasi, akivel nekem dolgom volt, még mindig együtt van a lánnyal, pedig velem hónapokkal ezelőtt próbált jóban lenni.

2012. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!