Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel . És az anyja nem engedi hogy nálam aludjon . Egyszer megengedte és akkor az egy alkalommal feküdtünk le egymással neki én vagyok az első, ez volt kb 2 hónapja azóta semmi . Szerintetek én vagyok siettetős ? Mit gondoltok erről?

2012. júl. 6. 14:38
 1/10 AvernusTriad ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha a lány 17 alatti én sem engedném az együtt alvást,sőt félév után még 17 évesen sem
2012. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
L/19 F/18
2012. júl. 6. 14:41
 4/10 valaszado_lany ***** válasza:

Engem se engednek h a baratomnal aludjak, de szeretkezni nem csk ejszaka lehet.. tehat ez nem alit meg attol h egyutlehetsunk.. titeket se kene akadajozon... mikor egyut vagytok akkor probalkoz.. ha ellok akkor valami nem tetszett neki elso alkalmommal vagy az is lehet h csk nem tudja h mit kell csinaljon... ha meg nem lok el akko minden renben...

De amugy szerintem ez egy olyan dolog amit nyugodtan megkerdezheted.. h minden ok? mienek tunt neki elso alkalomal? ezt meg kene beszeljet a baratnodel:)

A szuleivel ne torodj... attol ti meg nyugodtan lehetek egyut:)

2012. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok. Fél év után rendben van, mondjuk 16-17 éves kortól fölfelé.. ha fiatalabbak vagytok, megértem az anyját, hogy nem nagyon engedi. Ha idősebbek vagytok, akkor beszéljetek vele erről. Így beláthatja, hogy érettek vagytok, és tisztában vagytok a dolgokkal, nyugodtan megengedheti.
2012. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi, nem láttam, hogy írtad azóta a kort.:)
2012. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lány nagykorú. De ezt neki kell a szüleivel tisztázni...
2012. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 valaszado_lany ***** válasza:
Esetleg azzal h nallad aludjon.. kezdjetek alkalmakkor... az o szulinapja.. a te szulinapod.. 6 honap toltes - x honap toltes.. husvet.. karacsony.. stb... ezt-azt unnepeltek.. es egyre gyakoribban lehet megengedik a szulei h nallad aludjon:)
2012. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 évesen akár hozzád is költözhet, abba se szólhatnak bele a szülei.
2012. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez azért nem így működik,hogy hozzá költözhet,mert ok megteheti de akkor felejtse el,hogy eltartják a szülők továbbra is,ezt a szülőkkel kell tisztázni,azért 18-19 évesen szerintem lehetne engedni az együtt alvást,19 évesen pár nap után együtt aludtunk,1 év múlva már össze is költöztünk
2012. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!