Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek összejön, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek összejön, nekem meg soha? (többi lent)

Figyelt kérdés

1x már írtam egy hasonló kérdést ide, de most van más is...

Az osztályomba járó barátnőim közül egy kivételével egyiknek sincs (nem is volt még) pasija. Hát én is ebben a cipőben járok, de úgy érzem nekik mégiscsak több esélyük van. Az önbizalmammal nincs baj, nem azért írok ide, mert nem tartom elég jónak magam. De még is csak azt látom, hogy a fiúknak vagy olyan lány kell aki úgy néz ki mint gy toppmodell, vagy az aki hajlandó lefeküdni vele. Persze lehet h csak a mi környezetünkben nincs olyan akinek mi tetszünk..Én magas vagyok, amit nagyon nem szeretek, és mellem nagyon kicsi, és ez zavar a leginkább. Az egyik lány szintén ezzel küzd, de őt nem zavarja, pedig nki még kisebb mint nekem..Vékony vagyok, sokan mondják h szép, de mégsincs senki...Az egyik barátnőm összeszedett 15 évesen egy (idén lesz) 22 éves pasit, na nem mintha irigyelném ezért, de neki mégicsak összejött megint, nekem/nekünk pedig soha...Mi a baj velünk??

15/L


2012. júl. 5. 02:01
 1/8 anonim ***** válasza:
mi lenne? semmi csak fiatal vagy, de ha képet küldenél bővebb véleményt mondanék
2012. júl. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
ebben a korban a pasik többsége és később is lyukra játszik(egy éjszakásnál meg számít hogy mekkora,hogy fel tudjon vele vágni)ameddig nem jön egy olyan csaj aki teljesen kiforgatja szóval semmi baj nincs veletek(egyik legjobb barátom is szerelmes most teljesen máshogy viselkedik és be kell vallani nem a legszebb csajba,de haveromnak köszönhetően értettem meg hogy tudni kell milyen pasi vagyok és ez alapján párt választani)
2012. júl. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rajtad kívül még rengetegen vannak hasonló helyzetben,köztük én is..:D
2012. júl. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veletek. 15-16 évesen nekem eszembe nem jutott, hogy beleszeressek egy lányba, dugni akartam, semmi mást. Szerintem ezzel a legtöbb korodbeli fiú is így van. Esetleg te is próbálkozz a picit idősebb pasikkal (18-19-től), vagy egyszerűen csak várj egy-két évet.
2012. júl. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a magas csajokat.
2012. júl. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismerkedtem volna veled, de én alacsony vagyok, te meg magas, szóval nem írok inkább privit.
2012. júl. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jártok el bulizni? Szórakozóhelyeken (nem feltétlen diszkóban) nagyon jól lehet ismerkedni, vagy koncerteken.

Viszont ha ott vannak a barátnőid, senki nem fog odamenni hozzád!

Mi mindig úgy csináltuk, hogy egy darabig együtt voltunk, táncoltunk, stb., aztán ha szétváltunk, tettünk egy kört, nézelődtünk..ha egy lány egyedül üldögél/álldogál valahol, akkor tutira odamennek.

2012. júl. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát ez itt a nagy probléma h sportolók vagyunk és erre így elmegy az egész nap aztán mikor 40 fokban egész nap kint vagy estére semmi életerőd nem marad elmenni vhova :S
2012. júl. 6. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!