Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés
Mostani párommal jelenleg kb 1 hete vagyunk együtt tehát még csak ismerkedünk. Viszont nagyon jó embernek tartom olyannak akire mindig is vágytam. És biztosan tudom h én is szimpatikus vagyok neki és fél a csalódástól. Egy-egy találkozáskor először negatív,kósolgat, tesztel hogy mikor kezdek hisztizni vagy parancsolgatni. De utána mikor látja hogy nem reagálok rá indulatból minden oké. Igényli hogy ölelgessem,puszilgassam. És ahogy beszélgettünk kiderült h ő egy pláza cicának képzelt aki nem ért semmihez és amit mondok,viselkedek ez nem erre utal.Viszont azt mondta h nagyon nehéz hinni a mesékben. Illetve úgy gondolta h könnyű vérű vagyok. Ezután megkérdezte h ott alszom e.. én természetesen haza jöttem. Minden találkozáskor előrébb jutunk de amikor nem találkozunk úgy érzem h mindent előről kell kezdeni, újra felépíteni. Viszont pár napot enyém lesz a ház és kihívtam magamhoz, hogy ne legyek egyedül. Úgy gondoltam főzök neki. Szerintetek jó ötlet? Hangulatos kis tópart mellett szolgálnám fel és desszertnek egy kis tejszínhabos cucc. Viszont nem szeretnék vele lefeküdni.Úgy gondolom, hogy akkor nem kelteném fel az érdeklődését. Viszont a nagy kérdés hogy mibe aludjak mellette? Szexi ruha akkor tuti esélyem nincs és szétkap... de micimackós felsőbe se akarom magam égetni. A lényeg az lenne, hogy megőrüljön értem és akarjon és belém szeressen. Várom az ötleteket,tanácsokat. 22/L
2012. júl. 4. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal,ahogy Te " Hangulatos kis tópart mellett szolgálnám fel és desszertnek egy kis tejszínhabos cucc" ezt meg akarod vele csinálni,olyan mintha felhívnád egy keringőre,aztán te mondod neki bocs én mégse akarok táncolni.Így ne játszd el a bizalmat.Egyébként meg Így ne is építsd azt a lelki bizalmat,amit vársz tőle,mert ebből megint nem jó dolog származik
2012. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mért a kedveskedéssel együtt jár a szex is??
2012. júl. 4. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel csak annyit érnél el, hogy frigid pics.ának fog nézni, és el fog hagyni, ha látja, hogy nem akarsz lefeküdni vele. De azért sok sikert hozzá, remélem ott is fog hagyni.
2012. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha attól vagyok frigid p*csa h 1 hét után nem ugrok az ágyába akkor ám legyen az vagyok...:D
2012. júl. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!