Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom haverja bunkózik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom haverja bunkózik velem és úgy gondolom kettőnk közé akar állni. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. A haverját nem igazán kedveltem sosem. Egy kicsit egós, mesemondó alak, akiben tökéletesen nem lehet megbízni. Annak idején, mikor megismertem a barátomat, ellene akart fordítani fb-on, valamint találkozni akart velem, mondván: " - Én tudom hogy kell kezelni Őt! Találkozzunk és elmondom! ,, - címszóval. Hála magamnak és jó emberismeretemnek, természetesen tudtam mire ment volna ki a dolog, így nemet mondtam, de el kell hogy mondjam, hogy a saját haverját elmondta mindennek. Akkoriban még nehezen lehetett volna hinni nekem akármit is, pár hónaposak voltunk, de azóta párom tud mindent. A haverjával való viszonyom csak rosszabbodik, legutóbb a párom szülinapján vesztünk össze. Ott kötekedett, hisztizett, belém veszett, persze piásan amit én nem hagytam. Egy barátnőm és jómagam is észrevettem, hogy bámult, nem egyszer hozzám ért ... Nem ez volt az első eset. Véleményem szerint féltékeny a saját haverjára, miattam. Kétszínű és undorító. Félek, ellenem fordítja a barátomat majd, aki egyébként egy naiv, jóindulatú, becsületes ember. Ő is tudja mindezeket, mégsem tesz semmit. Arra hivatkozik, hogy tudja hogy milyen ez a srác, de legalább Ő van neki mint "barát". Ez roppantul fájt, mert fordított esetben a nyakát szegném az illetőnek, ha tudnám, hogy ilyen gusztustalan alak, de még ráadásképpen a barátnőm ellen akar hangolni. Mégis most ezt is félredobtam.. mert szeretem a párom, félek elveszítem ez miatt a barom miatt. Mit gondoltok, mit tehetnék? Mit tegyek, hogy végre észrevegye, hogy a kedves haverja egy szemét alak?? Mi lesz, ha elveszi tőlem? Már a hátam mögött most köpköd rám!

2012. júl. 4. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van (volt) egy barátom, akinek nem komálom a barátnőjét, kezdettől fogva ellenszenves számomra, rá van tapadva a srácra és ő akar lenni a középpontban akkor is, amikor én ott vagyok. Nem adtam nyíltan a tudtára, csak érzékeltettem vele, hogy lesz*rom őt, aztán később mindig sürgős dolgom akadt, amikor ő megjelent, igyekeztem kerülni. A barátommal egyértelműen közöltem, hogy úgy szervezze meg a találkozóinkat, programjainkat, hogy a lányt kihagyja belőlük. Felajánlottam neki, hogy ő járjon át hozzánk (és a csajt hagyja otthon). Párszor megtette, de aztán ez abbamaradt. Ettől kezdve mindig én kerestem őt és érdeklődtem mi van vele, mikor jöhetnénk össze, ő azonban soha nem ért rá, az utóbbi időben pedig már fel sem veszi a tellát. Úgy érzem, hogy a lánynak sikerült a barátomat ellenem hangolnia, amit nem hittem volna, hogy bekövetkezhet, mivel szinte együtt nőttünk fel a sráccal, míg a lány pedig csak pár éve jött a képbe.
2012. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mély torokkal vedd a szádpa a pisilőjét
2012. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!