Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeret a srác, de el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeret a srác, de el akarom hagyni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy szeret engem,odáig van értem,de egyszerűen úgy érzem,hogy nem működik ez a kapcsolat.Apróságok is idegesítenek benne,az is,ha felhív,teljesen különbözőek vagyunk,most nem is akarom részletezni,a lényeg,hogy nem érzem magam boldognak vele,nagyon sajnálom őt ott hagyni,mert egy hihetetlenül jószívű srác,akire mindig számíthatok,és tudom,ha szakítok vele,abba beleroppan.De egyszerűen nem tudom ezt már tovább csinálni...Attól is kivan,hogy egyszer hamarabb jöttem haza,mint gondoltam,már akkor ment a hiszti,meg hívogatások,meg azzal zsarolt,hogy nem eszik addig,amíg nem lát újra...Tudom,hogy ő sosem dobna el magától.Nem tudom,hogy ezt hogy tudnám előkészíteni,mondtam már neki,h nem érzem azt,amit ő,erre nem is reagált semmit,azt mondta,csak az a lényeg,hogy együtt vagyunk.Aztán mondtam,h csak egy hajszálon múlik a kapcsolatunk,erre is csak annyit mondott,h majd megváltozik...stb.Vagy fogjam magam,és menjek el tőle,vagy szépen lassan készítsem fel,apróbb jeleket adva? Bár tudom,úgy se lesz könnyebb neki...
2012. júl. 3. 18:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
1 év után sikerült vele szakítani,és valóban próbált érzelmileg zsarolni,de szerencsére belátta,hogy jobb lesz így nekünk...
2013. dec. 4. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!