Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeret a srác, de el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeret a srác, de el akarom hagyni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy szeret engem,odáig van értem,de egyszerűen úgy érzem,hogy nem működik ez a kapcsolat.Apróságok is idegesítenek benne,az is,ha felhív,teljesen különbözőek vagyunk,most nem is akarom részletezni,a lényeg,hogy nem érzem magam boldognak vele,nagyon sajnálom őt ott hagyni,mert egy hihetetlenül jószívű srác,akire mindig számíthatok,és tudom,ha szakítok vele,abba beleroppan.De egyszerűen nem tudom ezt már tovább csinálni...Attól is kivan,hogy egyszer hamarabb jöttem haza,mint gondoltam,már akkor ment a hiszti,meg hívogatások,meg azzal zsarolt,hogy nem eszik addig,amíg nem lát újra...Tudom,hogy ő sosem dobna el magától.Nem tudom,hogy ezt hogy tudnám előkészíteni,mondtam már neki,h nem érzem azt,amit ő,erre nem is reagált semmit,azt mondta,csak az a lényeg,hogy együtt vagyunk.Aztán mondtam,h csak egy hajszálon múlik a kapcsolatunk,erre is csak annyit mondott,h majd megváltozik...stb.Vagy fogjam magam,és menjek el tőle,vagy szépen lassan készítsem fel,apróbb jeleket adva? Bár tudom,úgy se lesz könnyebb neki...
2012. júl. 3. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Diplomatikusan, de határozottan. A jelzésekkel nem érsz el semmit. Mondd el neki, hogy bár tudod, hogy ő nagyon szeret téged, meg rendes ember stb. stb., de - és ez a kulcsmondat - nem érzed jól boldognak magad ebben a kapcsolatban.

Ha ilyen éretlen, amilyennek leírtad (nem eszik addig amíg nem lát újra), akkor készül fel arra gondolatban, hogy megpróbál érzelmileg zsarolni, ha nagyon kétségbeesik, akkor öngyilkossággal is fenyegetőzhet. Te ettől függetlenül tarts ki a döntésed mellett. Ne bocsátkozz felesleges vitákba, ne bíráld és ne emeld fel a hangod még akkor sem, ha ő megteszi. Nagyjából ennyit tudsz tenni.

2012. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
attól félek,hogy nem csak fenyegetőzne,hanem meg is tenné,volt olyan,hogy úgy kikészítette magét miattam (fizikailag túlterhelte magát),hogy rosszul is lett... úgyhogy ettől viszont félek.
2012. júl. 3. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki simán.Határozottan erősen és kész.És ha fenyegetőzik stb. ? Dögölj meg ha hülye nehogy te érezd már magad rosszul emiatt .
2012. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dögöljön*
2012. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

A saját tetteiért csak ő vállalhat felelősséget, te nem! Ha ki akarja készíteni magát, akkor azt megteszi akkor is, ha mondjuk nem hagyod el, de nem úgy csinálod a dolgokat, ahogy neki megfelel. Ez a "szép" az ilyen érzelmi zsarolásban, hogy sok helyzetre rá lehet húzni.

Egyébként a leírtak alapján nekem az a véleményem, hogy amit a pasi érez irántad, az nem őszinte szerelem. Ugyanis ha szeretek valakit, akkor az az elsődleges számomra, hogy boldog legyen - akkor is, ha ez velem nem lehetséges. Namost aki ilyen szinten magához akarja láncolni a másikat, az nem szerelmes, hanem önző és piócáskodik.


Megértem ha félsz, én is néztem már szembe öngyilkossági fenyegetőzéssel, igaz az nagyon más helyzet volt, de tudom, hogy rémisztő. De sajnos két választásod van, vagy benneragadsz a kapcsolatban, és hagyod, hogy érzelmileg zsaroljon, vagy kilépsz belőle, még ha rosszul lesz is, még ha éhségsztrájkba kezd is "miattad" (valójában saját maga miatt), még ha öngyilokkal fenyegetőzik is.

2012. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is gondolkoztam már azon,hogy inkább önző,volt,hogy ott zokogtam mellette,míg ő békésen aludt...
2012. júl. 3. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor en is onzopioca voltam a baratommal?ahogy olvastam amiket irtal a fiuban magamra ismertem csak ugye en lany vagyok.segiteni csak ugy tudok hogy leirom en mit eltem at akkor amikor a baratom volt velem ilyen.azelott olyan voltam hogy az osszes baratomat megcsaltam es nem is szerettem oket de aztan megismerkedtem vele a bulizis haverokkal logos tolem 4evvel idosebb fiuval es magamban tettem egy olyan elhatarozast hogy.szeretni fogom hu leszek hozza es a vegsokig elmegyek erte!bele is.szerettem bar.o is belem ahogy lattam mert o olyanokat mondott hogy.velem akrja leleni az ehesz eletet megoregedni gyerekeket latni a hadam gombolyodni kulfoldin elni stb.mindig egyutt aludtunk ha tehettuk stb.aztan o 2ev utan egy nap minden jkulonosebb jel nelkul azt mondta h vege!igaz mar elott us sokszir csinalt hasonlokat velem h minden aprisagom miatt duhosen kijelentette h marpedig ez igy nem mehet!en mindig.zoko mert ugy szerettem megszopalni se.tudtam.sokszir mert csak sirni tudtam o mindig azt mindta.h all konnyek nekem ez jobban fajt.volt h u gy kikeszultem h gorcsbe alltak a vegtagjaim levegot kapkodtam es mozdulni se tudtam.volt h en is momdtam neki h valami kart teszek magamban lehet persze en mindig mondtam neki h ugyse fogok mert van eszem de megis szivesen megtennem.volt h nem ettem de ezt neki nem mondtam.mikor szakitott kb konyorogtem h ne hagyjon el olyan megalazo volt utolag maf visszagondolva aki ennyire semmibe.nezte az erzeseimet azt en ennyire szerettem annak ellenre h o mennyit bantot o ismindott ilyat h egy hajszalon allunk meg h mar nm ugy erez.szakitas utan nm tudod elkepzelni a retenetet en nm direkt nm ettem 5napig hanem mert nm birtam es nm ereztem ehseget.azt hittem eljon a veg h megolom magam csak ne fajjon es senki nm ert meg!szoval en is ilyen voltam bevallom..igaz nm vagyok ra buszke de.leirtam azert h te.ne legyel olyan mint a baratom ne.csak ugy hagyd.el legyel.vele.nagyon kedves es hivd fel meg amig igenyli!vihasztald meg ertesd.meg vele.h igy jobb lesz mert kulonben neki is rettenet lez!
2012. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szóval szerinted legyek vele nagyon kedves utána is? de akkor meg azt fogja hinni,hogy van még remény! nem?
2012. júl. 3. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt hogyha nem mondod meg neki h vege mindennek tobbet nem akarsz vele lenni de ertelmesen indokold meg h miert!es ha szeretne eg beszelsz vele es kedvesen!!!
2012. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz, de hagyd őt ott, ez a te életed! nekem is volt ilyen barátom, ő mindig olyanokat mondott hogy meg kéne halnia, meg állandóan sírt, kikészített engem is. nem tudom pl. a szüleivel milyen viszonyban vagy, de akár velük is beszélhetsz hogy vigyázzanak rá amíg jobban nem lesz. én azt csináltam hogy beszéltem az anyukájával hogy vigyázzon rá, tudtam hogy majd ő pátyolgatja a lelkét meg nem hagyja hogy kárt tegyen magában. túl fogja élni, hidd el, eltelik egy idő és ő is új életet fog kezdeni, meg neked is jobb lesz
2012. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!