Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok, hogy lesznek szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, hogy lesznek szerelmesek a fiúkba, ha nem vizuális beállítottságúak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Te most velem kötözködsz?


Egy szóval nem írtam, hogy nem számít a külső, hol olvastad? Azt írtam, felőlem akárhogy kinézhet, ha a belsője nem felel meg az én igényeimnek.

2012. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor ugyanazt írjuk. :) Nem kötözködni akartam, de ezek szerint te értetted picit félre a kérdést. A válaszoddal arra utaltál, azt hangsúlyoztad, a belső milyen fontos.


A kérdező nem erre kérdezett rá, ő egy szóval sem írta, hogy akármilyen bunkó, vagy analfabéta lehet az illető, mert "csak a külső számít".


Különben erre céloztam az elején: a nők nagyvonalúan hajlamosak kiemelni a belső tulajdonságokat, és elsiklani a felett, hogy bizony, számít nekik is a külső.

Ezzel azt a látszatot keltik, hogy nem... és "bárkinek" van esélye, aki belsőleg rendben van.

Talán nem szándékos a dolog, de sok félreértésre ad okot!


A külső-belső témáról annyit, hogy egyik fiúhaverom csak a nagyon szép lányokra bukik, de még ő is beismerte, hogy lehet bármilyen szép, ha kibírhatatlan belsőleg, neki bizony nem kellene.

2012. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem értettem félre, arra válaszoltam ,hogy hogyan leszek szerelmes.


Viszont már önmagában a kérdés vagy nagyon ostoba vagy nagyon tapasztalatlan kérdezőt feltételez. Mintha a kérdés maga azt sugallná, hogy beleszeretni csak egy külsőbe lehet, legalábbis egy férfinak igen, mert a férfi vizuális, de vajon akkor hogy működik a lány? .....

Mindegy. :)

2012. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, ebben is egyetérthetünk. Erre válaszoltál, csak utólag kiegészítetted, hogy a külső is feltétel. :)


Különben szerintem is fura kérdés. Szerelmesek a férfiak sem a külsőbe lesznek (szerintem), vagy ha igen, hát ki is szeretnek az illetőből, ha kiderül, milyen szemét, vagy lekezelő, esetleg beképzelt, stb. természetű.


Ha meg nem.. nos, akkor talán ezért látunk sok rendes fiút szép, ámde kibírhatatlan csajokkal. :D

2012. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet külső alapján beleszeretni valakibe, még nekünk férfiaknak sem. Legfeljebb nagyon vonzónak találhatunk valakit a külseje alapján, de ez még nem szerelem.


Úgy tudom, hogy az, hogy a nők kevésbé vizuálisak egy tudományos tény. Ilyen az agyuk. Ezt a témához kapcsolóan úgy jellemezném, hogy náluk a vonzalom kialakulásához kisebb mértékben járul hozzá a külső, mint nálunk férfiaknál. Lehet, hogy eleinte nem tetszik nekik külsőleg az illető, de megismerik, látják, hogy mennyire humoros, eredeti, értelmes, romantikus stb és ennek hatására már vonzónak találják.

2012. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz jó, de ez a tudományosnak tartott tény rég megdőlt. :)

A "tévhit" főleg abból fakadt, hogy régebben a nőknek erősen másra kellett koncentrálniuk egy férfivel kapcsolatban.


Manapság már "kevésbé" lényeges, hogy az illető gazdag, vagy kedves legyen (amúgy is el lehet már válni tőle- talán cinikus vagyok, de régen ez is bajos volt!).


Ezért számít egyre inkább a férfiak külseje. És ezt a reklámszakma is tudja. :)

2012. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!