Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok, hogy lesznek szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, hogy lesznek szerelmesek a fiúkba, ha nem vizuális beállítottságúak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Illat, hang.
2012. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Úgy, hogy vizuális beálítottságúak, csak egy csomó kamut olvashatsz a neten arról, hogy nem azok, továbbá tőlük maguktól is hallhatsz egy csomó hazugságot ezzel kapcsolatban. Továbbmenve, még az itteni válaszok között is fogsz kapni ilyeneket, hogy "nem a külső számít, a belső értékek, megismerem, megszeretem, ezért elfogadom a külsejét, bla-bla". :)


Előre üzenem, az ilyet íróknak, hogy jelentkezhetnek nálam: nagyon szívesen mutatok nekik olyan fotót (nem a sajátomat), amire aztán mondhatják nyugodtan, mennyire nem számít a külső. :)

2012. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szóval a lányok vakok ? :)) Egyébként viccet félre téve ,állítolag ,csak a férfiak lesznek szerelmesek elsőlástásra
2012. júl. 3. 16:40
 4/16 anonim ***** válasza:

nem vizuális beállítottságú... hát szerintem meg valamennyire az a lányok többsége. én pl. nem jönnék össze hájas pasival sem olyannal, akinek kecskeszakálla ill. borostája van ami nem áll jól neki mégis erőlteti (van ritka eset akinek jóláll, az más).

nagyon is felfigyelek a szép, izmos férfitestre és ha még az arca is átlagos/helyes + bírom a stílusát, már belé is tudok szeretni.

2012. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

De még olyan választ is kaphatsz, hogy bizonyítottan azért nem vizuálisak, mert egyesek ronda fickókkal vannak együtt. Ezek a bizonyítékok sem állják meg a helyüket.

Egyrészt, kinek ki a ronda. Aki nekem abszolút vonzó, az a barátnőm szerint csúnya (és fordítva!)

Másrészt: ha tényleg (nekik) rondával vannak, általában meg is csalják. És kivel csalják meg? Egy gazdaggal? Egy kedvessel? Nem. Egy vonzóval. :)

2012. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz "szerelem első látásra" alatt, lehet, hogy az csak a pasiknak megy. De a "vonzalom első látásra" hidd el, a csajoknak is. :)
2012. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hamár ugy is azt írják,hogy a belsö számít,akkor kiváncsi lennék ,hogy vele össze jönének -e ? :D [link]
2012. júl. 3. 16:43
 8/16 A kérdező kommentje:
Áhh most láttom,hogy mutatt semmi képet!
2012. júl. 3. 16:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Stílus, fellépés, vélemény, kiállás, határozottság, humor, eredeti gondolatok. Kb ezek alapján leszek szerelmes. Fasza is lenne egy lerohadt, műveletlen, neveletlen tuskóval együtt lenni, csakmert jól néz ki....
2012. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt a többség azt írta, hogy számít a külső! Utolsónak annyiban igaza van, hogy bármilyen extra külsőt tönkre tud tenni egy szörnyű belső.


Most ne térjünk arra, kinek mi számít annak.


Különben szintén neki üzenem, hogy a "számít a külső" nem azzal egyenlő, hogy "csak a külső számít".


De ha neki egyáltalán nem fontos, jöjjön össze a belinkelt képen lévővel. :D

2012. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!