Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a leendő barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a leendő barátnőmet még mindig zaklatja a volt barátja?

Figyelt kérdés
Az a lány akivel összeakarok jönni egy maffiózó a volt barátja és azt állítja hogy még mindig járnak közbe nem is és egyfolytában követ minket és zaklatja a lányt.
2012. júl. 3. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szülöknek szólni esetleg rendőrségen feljelentést tenni zaklatásért .. És máskor jobban figyeljen a csajszi kivel jön össze az ilyet nehéz lekoptatni
2012. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bayernfritz válasza:
Ha van benned annyi és a lány tényleg téged akar, akkor beszélj a sráccal. El lehet normálisan intézni, nem kell durván, meg káromkodva, csak közölni vele a dolgokat.
2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem biztos, hogy szerencsésen választottál, ha úgy van ahogy írtad.

Nem egyszerű a helyzeted bazz

2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 okoska31 ***** válasza:

jé, mintha magamat olvasnám néhány évvel ezelőttről:) nekem is egy ilyen csaj jött szembe.

én rábíztam, és ő is ezt kérte, hogy majd elintézi.

Nem tudsz igazából mit csinálni, mert a csajt nem bántaná a pasi (bántattná), de Téged igen, ha megtudja.


persze, ha nem csak mondogatja, hogy maffiózó volt.

2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Felajánlottam már a lánynak mindkét verziót hogy szóljon a szüleinek vagy beszélek én a sráccal de nem engedi egyiket sem.A rendőrség csak olaj lenne a tűzre szerintem.
2012. júl. 3. 11:27
 6/16 Bayernfritz válasza:
Hát, igen, mostanában minden kis gengszter cigányt maffiózónak hívnak. Az igazi maffiózókkal lehet tárgyalni, azok nem durvulnak, csak amikor muszáj.
2012. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bayernfritz válasza:
A rendőrség tényleg nem a legjobb ötlet. Viszont, ha a lány tényleg szeret és nem csak mondja, akkor a legjobb, ha tényleg rá bízod. Viszont éreztesd vele, hogy fontos neked és nem akarod, hogy baja essen!
2012. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor inkább kis gengszter cigánynak nevezném.
2012. júl. 3. 11:29
 9/16 Bayernfritz válasza:
Na, akkor azzal nem érdemes kötekedni, mert combon szúr, ahogy illik. Ha mégsem ő jönne ki jól a helyzetből, akkor meg ott a szűk család... Szóval elég tré helyzetben vagy. Esetleg kort kérdezhetek? Mindhármotoké érdekel
2012. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én meg a srác 18, a lány 16.
2012. júl. 3. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!