Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti milyen sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen sűrűn mondjátok a barátnőtöknek, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Mondjuk kb 1-2 éves kapcsolatban. Barátom eddig se mondta túl sűrűn, hogy szeret, de mostanában szinte soha. A viselkedése nem változott, és az azt mutatja, hogy persze szeret, csak valahogy mondani nem mondja soha. Nem tudom kéne e aggódjak, vagy ez normális, ha amúgy sem olyan érzelemkimutatós fajta. 1.5 éve járunk.

21L


2012. júl. 2. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Több mint két éve vagyunk együtt.

Naponta többször is mondjuk egymásnak (munkába indulás előtt mindenképp), nem tudom, hányszor, nem számoljuk :) Amikor eszünkbe jut, vagy olyan a pillanat, kimondjuk. De én alapból szeretem ezt kinyilvánítani, a testvéremmel is gyakran írjuk/mondjuk egymásnak, és nagyon jól esik.


24/N és 29/F

2012. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lassan 4 éve vagyunk együtt és lassan 2 éves házasok vagyunk.

Most hogy kiment külföldre a férjem, állandóan mondja és írja hogy szeret, amikor itt dolgozott és minden nap együtt voltunk akkor nagyon ritkán mondta, de attól függetlenül is tudtam hogy szeret, csak ő nem az a típus aki szeret érzelgősködni, nyálaskodni.

Már nem sokáig marad kint külföldön, szóval valószínűleg ha már újra mellettem lesz, akkor visszatér minden a régiben és már nem fogja annyit mondogatni, hogy szeret.


28/N

2012. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Minden nap, szerintem a kapcsolattól függ hogy ki hogy kezeli, vagy hányszor mondja.

Attól hogy gyakran mondja az ember, nem nyálas, én se vagyok egy nyálgép, de így köszönök el a barátnőmtől mindig, mert sose lehet tudni mikor mondhatod valakinek utoljára. Meg kell becsülni azt, ami van

21/F

2012. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és mi elég gyakran mondjuk egymásnak.

19F

2012. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Óránként.
2012. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok együtt a párommal, minden nap rengetegszer mondjuk egymásnak. Ez nem nyálasság, ez nálnuk olyan mint a csók, ez is egy kifejezés.


19/L

2012. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi fél éve vagyunk együtt (21L, 23F) és a barátom soha nem mondja. Egyszer mondta, még a kapcsolat elején, szóval rá nagyon is igaz, amit a 4. válaszoló linkelt :D Megszoktam hogy ilyen, nem romantikus típus, tudom, hogy szeret, és kész :)
2012. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!