Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan vészelnétek túl 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vészelnétek túl 3 hetet távol a barátotoktól/barátnőtöktől? Mi lesz utána?

Figyelt kérdés
Félek, hogy már semmi sem lesz a régi, elmúlnak az érzelmek.
2012. júl. 2. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem hinném, hogy ennyi idő alatt elmúlnának az érzések, főleg, ha rgebb óta együtt vagytok. Sőt, még jobban fogtok örülni egymásnak, ha találkoztok. :)
2012. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
gáz, ha ennyitől elmúlik..
2012. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapig voltam távol a páromtól,és nem volt telefon,sem skype,sem internet- Csak postai levelezés. Ha 3 hét alatt elmúlnak az érzelmek akkor a kapcsolat eleve halott kapcsolat volt.
2012. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt? és hány évesek vagytok?


én tavaly nyáron amikor 5 hónapja voltam együtt a barátommal kimentem amerikába 7 hétre. Nehéz volt mert nagyon hiányzott, de az érzéseim nem halványultak el, hanem megerősödtek. Azóta is együtt vagyunk és szeretjük egymást :)


16 L

2012. júl. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dédnagyapám volt egy pár évig a háborúban....
2012. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!