Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti szeretitek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek, vagy elvárjátok a barátotoktól hogy minden nap megemlitse nektek hogy szeret? Vagy lássátok rajta és ha nem mondja, akkor sincs semmi baj.

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy várom. Fura is, amikor mások mondogatják egymásnak. Nekem az egyik folyton kérdezgette, az is fura volt. Én tettekkel mutatom ki, és a másiktól is így veszem. :)
2012. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.Én is azt vallom,hogy ezt nem mondani kell.
2012. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Különben azt is észrevettem, hogy sokan csak szokásból ismételgetik, pl. telefonban. Annak sem sok értelme van szerintem. Egy idő után üres szavak ismételgetésévé válik, inkább félévente mondjuk, de legyen különleges esemény. :D
2012. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

az tény és való hogy rettentő jól esik ha valaki azt mondja szeret.

de semmi képpen nem várom /várnám el tőle :)

2012. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk előző kapcsolatomban naponta 1x biztos kimondtuk ezt kölcsönösen + éreztettük is.
2012. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
régen gyakran mondtuk ki, aztán már együtt vagyunk több, mint két éve, ő egyre ritkábban mondta ki, aztán már amikor mondja nagyon örülök neki és így időközben rájöttem, hogy nem az a fontos, hogy mondjuk, hanem, hogy éreztesse:) persze jól is esik, ha mondja, de így sokkal nagyobb jelentése van, mint amikor hetente mondogattuk egymásnak:) örülök, hogy ezt mások is így látják, mert én még ebbe most kezdek belenyugodni:) de így jobban odafigyelek egyébként a tetteire, a kis apróságokra amiket megtesz minden egyes nap értem:)
2012. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem sem kell mondani mert egy idő után nem azért mondod, mert tényleg igy érzel, hanem csak megszokásból, de vannak olyan pillanatok, amikor nekem is jól esik ha mondja a párom, mert olyankor tudom, hogy öszintén mondja.
2012. jún. 30. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Én "elvárom", hogy éreztesse velem, akár tettek (sok bújás, aranyos becézgetések) vagy szó szerint mondja is.

Nekem szükségem van rá, hogy érezzem, és neki is, rengeteg nyálas dolgot csinálunk, amit sokan lenéznek. :D (pedig aztán nem pár hetes a kapcsolat, hatodik év)

22/L

2012. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon szükségem van a szeretgetésre...minél többször mondja, vagy érzékenyül el a barátom, annál jobb. :)

Nem követelném tőle, ha nem lenne ilyen, hisz mindenki más...a tettek beszélnek a legtöbbet, az már biztos.

20/l

2012. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl érzelmes típus, én sem tudnám minden nap mondogatni. Eszembe sem jut ilyesmi. :D A tettek fontosabbak, talán még zavarna is, ha folyton mondaná. Mert én tettekkel mutatom ki, és úgy érezném nekem is kötelességem mondani. Az meg furán jönne ki, mert nem az a típus vagy. Én a lelkileg egyszerű, de kedves fiúkat szeretem. :)
2012. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!