Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes internetes társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én fent voltam kb. egy évig egy oldalon. Randiztam 5 sráccal, abból 4 nekem nem jött be, 1 pedig nekem mondta, hogy ez nem fog menni. Most nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e folytatni a keresgélést. Lehet, hogy pont az rontja el a dolgot, hogy nem spontán ismerkedtünk meg, hanem úgy, hogy eldöntöttük, hogy keresünk valakit? Szóval érdemes erőltetni a társkeresést, vagy jobb várni, amíg spontán jön valaki?

22/L



2012. júl. 1. 20:59
 1/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Munkatársam így ismerkedett meg jelenlegi barátnőjével pár hónapja, szóval van remény.
2012. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hosszú ideig nyomod valakivel neten, akkor szerintem könnyebbek az első lépések élőben...
2012. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

nem a társkeresö a hülye, ha nem találsz pasit, hanem az elszállt elvárásaid. Magyarán magad sem tudod, hogy mit akarsz. Oké, hogy boldog, mitöbb tökéletes párkapcsolatot szeretnél, na de nem gondolod, hogy igy kicsit magasan van a léc?


Föleg, hogy találkoztál fiukkal, de nem jöttek be....akkor miért találkoztál velük? Nem tudtad lemérni öket randi elött?


ha társaságba mész az kb ugyanolyan mitnha társkeresöre tennéd ki magad.

2012. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hole Hunter ***** válasza:
8 éve ismertem meg a feleségem a chat-en...7 éve együtt élünk a legnagyobb boldogságban...szal fel a fejjel! Üdv.
2012. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

ez nem úgy működik, ahogy a 3as írta. lehet,h chaten vagy levélben jól elbeszélgetünk, de találkozunk, és ott pedig egyáltalán nem szimpatikus. velem is volt ilyen, h megláttam a srácot és annyira taszított a külseje, az egész megjelenése, pedig láttam róla előtte képet...

és ez nem feltétlenül az "elszállt" elvárások miatt van. bár gondolom, senki sem ismerkedik olyannal, aki nem tetszik neki. :)


egyébként, h a kérdésre is válaszoljak :D én is hasonlóan érzek egy kicsit, hogy már-már "kényszeresen" keresek ott valakit, és emiatt, a spontaneitás hiánya miatt valahogy nem működik.

régebben, mikor először regisztráltam társkeresőre, csak próbaképp, nem is foglalkoztam vele, csak válaszolgattam, azoknak, akik írtak, de magamtól nem kerestem, nem néztem meg másokat. akkor kb. 1,5 hét után írt egy srác, vele leveztünk egy kis ideig, találkoztunk és össze is jöttünk. együtt voltunk úgy fél évig, szóval sikerülhet azért valami :)


de most újra regisztráltam néhány oldalra, és rengetegen írnak, mégsem érzem azt, hogy jó helyen lennék, senki igazán jó fejjel nem hozott még össze a sors, pedig most már a keresők által kiadott találatokat is nézegetem. talán ez a baj, h már el kezdett érdekelni a dolog... :)


nem tudom, te hogyan vagy vele, de én már egyre inkább hajlok arra, hogy kicsit szüneteltetem ezt a társkereső oldalas dolgot, aztán majd jön a nagy Ő, ha akar :)

2012. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, azt én is úgy látom, hogy a társkeresők erőltetettek. Nem jó, ha már az elején erről szól az egész, hogy "namost minekünk egy párrá kéne fejlődnünk". Maga a koncepció, hogy neten ismerkedhetnek emberek, jó, de kötetlenül kéne ismerkedni, és a többi úgyis magától kialakul majd.
2012. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg a másik fél vagyok. Megnézegetem a nők képeit elolvasom az adatlapjaikat, még be is könyvjelzőzöm őket, de valamiért úgy gondolom hogy hiába írnék nekik,(most egyrészt kép sincs fenn rólam, mert még nem találtam olyan igazán jól sikerültet) ha még vissza is írnának akkor sincs az a kötetlen ismerkedés érzése. Legjobb volna levelezés helyett egyből szabadidős, vagy szórakoztatóprogramot megbeszélni és közben ismerkedni meg. Szórakoztatóprogramnak nem a mozit értem, hanem mondjuk a társasjátékokat.

27 F

2012. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!