Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a mostohatesóm, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a mostohatesóm, mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya és a nevelőapám 1 éve házasok és azóta nálunk lakik a mostohatestvérem,mert Magyarországon kezdte el a gimit(addig Franciaországban élt az anyukájával).Mikor először láttam,már akkor tetszett,mert borzasztóan helyes.Utána nézegettem a Facebook adatlapját és lejött,hogy elég menő srác lehet,mert a képeit több százan likeolják,több ezer ismerőse van és pár lány szivecskézett minden képéhez.

Tavaly nyáron ideköltözött és azóta egyre szorosabb a kapcsolatunk.Én pedig teljesen beleszerettem,de az a baj,hogy ő minden lányt meg akar dönteni és füvezik meg folyton bulizik vagy bmxezik,ha nem velem van.

Néha ő is olyanokat csinál,mintha bejönnék neki,félreérthető/perverz megjegyzéseket,beszólásokat tesz...de mi van,ha csak hülyéskedik.

Meg beszélgettem a nagynénjével is és ő is mondta,hogy a sráccal nagyon sok gond volt eddig is és hogy rengeteget balhézik.De akkor is szeretem és ez nekem így nagyon nehéz.


15L



2012. júl. 1. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Annyira gyöpös ez az egész, hogy végig se olvastam... ááá
2012. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát figyu..nem vérszerinti rokon...de azért szüleiteknek elég furcsa lenne az biztos :D
2012. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
reggel hugom este dugom
2012. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

első vagyok. Én azt szeretem ha az inteligenciámért, munkámért stb néznek valamire, nem a fészbuk lájkomért.

A fészen neked is van biztos vagy ezer ismerősöd, lájkoljátok egymást orrba szájba, de az utcán nem köszöntök elmentek egymás mellett.

2012. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Kábszeres köcsög kellene a halálnak
2012. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát..ha ennyire így érzed, mond el neki mi a szitu, és akkor valszeg ki fog nevetni, és máris kiszerethetsz belőle!

Szóval szerintem felejtsd el!!!

2012. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az még hogy szereted oké, de mostohatesó... azért az elég bizarr :S
2012. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ő is úgy viselkedik velem néha,mert a nyaralásunkon,amikor kettesben mentünk valahová és találkoztunk pár emberrel,akik ugyanabban a hotelban voltak,mint mi,akkor meg is kérdezték,hogy mi egy pár vagyunk-e.Meg néha úgy viselkedik,mintha ő is többet szeretne,de múltkor pl. napokig azzal csesztetett,hogy még sosem volt barátom és hogy ez milyen gáz,de néha viszont teljesen normális.
2012. júl. 1. 15:13
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

Köszönjük az információt !

Az IP- címét lenyomoztuk, kollégáim hamarosan ottvannak !

dr. Tóth Tamás

BRFK

2012. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mostohatesó = eltérő génkészlet = nem rokon = pasizz
2012. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!