Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy a mai fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a mai fiatalabb lányoknak,14-18 éveseknek olyan pasik jönnek be akik vagy szimplán köcsögök, vagy még mellé rondák is, és a normális fiúk, férfiak nem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a csírák gyíkok...itt a királyok viszik a prímet :D
2012. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te egy olyan fiú vagy, aki normálisnak és jóképűnek gondolja magát?
2012. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
én 16 vagyok, és pont a normális fiúk jönnek be szoval szolj ha látsz valahol.:) am mit vársz? a mai fiatalok többsége azt sem tudja már hogy mi a szerelem, csak divatbol pasiznak /csajoznak.:) tisztelet a kivételnek:)
2012. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azért, mert a lányoknak nem a jófiúk kellenek, hanem azok, akik mellett nőnek érezhetik magukat.

legyen a csávó tökös

2012. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem jött be az a nagymenő stílus. Utálom:

- ha nyilvánosan köpködnek az utcán

- bunkóak pl. buszon, tömegközl. eszközön, főleg idősekkel

- üvöltöznek beszólogatnak másokkal, hogy megmutassák milyen "faszagyerekek"


Amúgy szerintem is, sok nagymenő rohadtul ronda. Mármint elnézem, olyan szép csajok mennek ilyen nagymenő, bunkó parasztok mellett, és nem vágom, mit esznek rajta a csajok. Oké, hogy vannak izmaik, kigyúrt test, kockahas (bár van kivétel, a hájasok gyakran bunkóbbak...) de ismerek olyan srácot, aki szintén kigyúrt, rendesen edz (szereti is, nemcsak csajok miatt!) és melléje baromira aranyos!! :) és normális annyi mindenről lehet vele beszélni.


A csajoknak szerintem azért jöhet be, mert menő. Mármint társadalmilag "elfogadottabb" ha nagymenővel járnak, még ha ronda is, semmint ha egy aranyos egy srác de senki nem ismeri, amolyan "nem mond semmit a neve". Meg gyakran státuszt is jelent. Legyen XY a menő csávó, gyakran így ismerik akkor a csajt: ja persze ez XY csaja oké, persze h bejöhet a clubba"

szóval érted. előnyt szereznek a csajok, ismertebbek lesznek ha nagymenők csajaként mutatják be őket semmint ha aranyos de visszahúzódóbb fiúkkal járnak.


Én kivétel vagyok.:D

18/l

2012. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 vagyok, de eszembe nem jutna egy bunkó után nézni. Nem tudom, hogy a fiúk miért gondolják, hogy csak a csajok "választanak furcsán". A tizenéves fiúk is csak a kinézetre és a p*csa stílusra mennek. Ja, meg arra, hogy a haverjainak bejöjjön a lány, és a dudái.

De ez az én véleményem, amit nem kell feltétlenül osztanod. És én igenis a rendes fiúkat szeretem. Az előttem írónak, meg teljesen igaza van.

2012. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azok a fiúk szimpatikusak, akik viccesek, udvariasak, kedvesek a külső nem is annyira fontos, csak ne legyenek bunkók. Sajnos ebből egyre kevesebb van. Ugyanúgy, mint a normális lányokból. Remélem, én még a normálisak közé sorolhatom magam. Nem a plázában mászkálok, hanem a kertben, az egyetlen "pasi" akit moziba vittem, az az öcsim volt, (Gru 2-t néztük meg)

És nem tabletért könyörögtem Anyáéknak, hanem papagájért

14/L

2013. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!