Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen voltatok először szerelmesek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 07:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam. Azt hiszem. Őszintén, a szerelem létezésében kb annyira hiszek, mint az ufókban :D 30/N
2012. nov. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
7 évesen, egészen 13 éves koromig tartott.:) 14/L
2012. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát, először egy oviba felettem járó nagycsoportosnak ( olyan nagynak tűnt! ). Egyszer a vele egy csoportba járó barátnőim összeházasítottak minket, és 100x meg kellett egymást "csókolnunk" :) ( mivel nem tudtak addig számolni, ez kb csak 30x sikerült ) Arra nem emlékszem, hogy ő engem mennyire kedvelt, de tudom, hogy krikszkrakszokat rajzol, a nyakán volt egy hatalmas anyajegy, és Barnabásnak hívták. Jó lenne újra látni...:)

Aztán 12 évesen érdekelt egy fiú. Amikor megláttam, hevesen vert a szívem, és pillangókat éreztem a gyomromban, a barátnőimmel mindig mentünk utána. De beteljesületlen volt. Aztán volt egy 10 hónapig tartó szenvedésem egy fiúval, aki nem tudta, mit akar. Ezután 14 évesen szerelmespárt alakítottam egy fiúval egy Tamási darabban. 1 év szenvedés után ( ő nagy nőcsábász, velem is ügyesen játszott ) lemondtam róla. Visszatekintve úgy érzem, nem voltam szerelmes, csak óriási reménykedés és rajongás volt. Édesanyám szerint nagyonnagyon szerelmes voltam, de én nem éreztem olyan lángolónak sosem.

Most van egy barátom... Vele sem lángol úgy minden még. Csak szeretem őt, de szerelmes nem vagyok. Remélem ez még változik.

16/L

2012. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
17
2014. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!