Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is már történt ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killerdecsy kérdése:

Veletek is már történt ilyen, hogy egyszercsak megutáltátok, akibe szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl az idők alatt kiderült róla,hogy egy hisztis kurv@

2012. jún. 20. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha kiderült hogy félre ismertem és ő pont az ellenkezője annak akit keresek akkor eltávolodom tőle és elhagyom. De nem utálom meg csak megunom a hisztit és mehet amerre akar
2012. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem jártunk,de amiket már csinál,azzal már átlépte a határt
2012. jún. 20. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem utáltam meg, csak ő utáltatta meg magát azzal, hogy kiderült, épp csak a fél várossal nem kezdett ki. Még mindig nem utálom, de néha legszívesebben lelőném, hogy ne tudjon garázdálkodni a nők között.
2012. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok,de már olyanokat cinált,amire a legjobban vagyok mérges
2012. jún. 20. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Naná! Még akkor is elege lesz az embernek néha a másikból, ha igazából szereti és nincs vele komolyabban semmi baj.

Nekem is volt olyan időszakom, hogy ott állt mellettem, valamit matatott és valami oknál fogva úgy éreztem, hogy most legszívesebben megfojtanám.


Az persze más eset, amikor kiderül róla, hogy nem az, amit vártam. Biztos, hogy elég lehengerlő tud lenni.

2012. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor már kezdesz kigyógyulni a szerelemből. Nem érdemli meg, hogy szeresd, ha ilyeneket tesz. Kár rápazarolni az érzéseidet.
2012. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösz az értelemes válaszokat
2012. jún. 20. 21:26
 8/10 A kérdező kommentje:
De ez a baly,akit szerettem,arról kiderült hogy egy ****,pedig már nagyon örültem volna,ha lett volna barátnőm,akit megölelhetek,stb,de félek hogy mást nem fogok találni :(
2012. jún. 20. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ne add fel! fogadok, hogy 18 alatt vagy, azok szoktak ilyen kis reménytelenek lenni. Jön még annyi rendes lány, hidd el. Van időd.
2012. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14éves vagyok,összetuttam volan jönni egy másik lánnyal,de túl fiatal voltam :(
2012. jún. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!