Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar mindent a pénzével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindent a pénzével bizonyítani?

Figyelt kérdés
A barátom mindig a pénzével jön. Nem bunkó, nem nagyképű, de valahogy mindig a pénzzel akar kifejezni mindent. Ha megyünk valahová mindig az van, hogy ő megvesz nekem bármit, ami megtetszik, csak szóljak, mert ő örömet akar nekem szerezni. Ha születésnapom, névnapom vagy bármi ilyen jellegű ünnep van ajándékokkal halmoz el, a barátnőimet szintén, a családtagjaimat szintén. Rákérdeztem, hogy mi ez nála, azt mondja mindig, hogy ha ő megvesz nekem vagy a barátnőimnek vagy akárkinek akármit ő azzal boldogabbnak, többnek érzi magát, hogy örömet adhatott másnak. És nem bunkó, nem fölényeskedik, hogy ő ezt vett ennyiért. Szerintetek ez mi lehet? Én legszívesebben elvinném egy pszichológushoz, mert valami lelki vagy mentális oka biztosan van ennek. Szerintetek?
2012. jún. 27. 03:07
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintünk is.
2012. jún. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó neked :D
2012. jún. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobb adni, mint kapni szindrómában szenved.:sssss
2012. jún. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kéne elmenned pszichológushoz..

Ha ennyi pénzem lenne én is megvennék mindent a szeretteimnek, hogy örüljenek.. veled még nem volt olyan, hogy valamit nagyon megvettél volna valakinek mondjuk szülinapjára csak nem volt pénzed rá? na hát neki van rá és meg is veszi.. mi ezzel a probléma?

2012. jún. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Ezzel kompenzálja a méretét.
2012. jún. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szólnál neki h nekem is vegyen már egy-két dolgot? :D


nem biztos h a pénzével akar bizonyítani. lehet tényleg örömet szerez neki ez. van pénze, legalább nem önző módon magára költi el, nem?

2012. jún. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán igaza van az előttem szólóknak, de (bármilyen meglepő!) nagyon tud frusztrálni egy nőt (is) az, ha a másik gazdagabb, és folyton olyan dolgokat vesz, amit nem tud neki viszonozni.

Nekem egyetlenegyszer volt olyan kapcsolatom, amelyben a fiú lényegesen vagyonosabb volt. Nem emiatt jöttünk össze, egyszerűen öltözködött, nem is tudtam róla. Javában együtt voltunk, akkor derült ki, és én is észrevettem, hogy elég volt ránéznem valamire. Szeretem az ajándékozást, de kölcsönösen. Ha a társam vesz valami apróságot, én is viszonzom. Ha ő meghív valamire, én megkínálom otthon valamivel, sütivel, vacsorával, ebéddel, mindegy. Értitek, a kölcsönösség a lényeg!

A kapcsolatnak a fenti szituáció vetett véget, mert hiába jeleztem neki többször, hogy vegyen visszább. Normális nő nem a vagyont lesi, nekem már például rém kellemetlen volt, főleg, hogy az ismerősök is elkezdték rebesgetni, lám, hirtelen én milyen anyagias lettem.

2012. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat ha annye penze van h nem tudja hova rakni de ha meg szeret es nem csak a penzevel mutatja ki akkor meg, 1 szinten viseld el vag parad a pszicho mokus :D bar en is mindeg mindent meg adtam a volt b noimnek igaz volt hogy 2 hetet sporoltam ra :D de akkor is :D :D mert nekem nem fan terem a penz sajna de ez van sok siekrt es jobbulast neki . :D 23 F
2012. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez magyarországon egy nagyon ritka betegség de ennek az elentéte már sokal gyakorib például a politikus ök LOPNI szeretnek és nempedig adni persze ez igyvan az emberek kb 99.99.99.99.99.98%kánál
2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!