Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság, miért nem udvarolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság, miért nem udvarolnak a férfiak, mint régebben, és miért nem olyan kitartóak? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 01:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én például szeretem, ha udvarol nekem egy srác. Az biztos, hogy nem fogok én udvarolni Neki:O Sajnso valóban nincsenek sokan azok, akik kitartással udvarolnak, de meg lehet találni Őket:)
2012. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Vannak azért akik még mindig kitartóan "udvarolnak" egy kiszemelt lánynak, de azokból lesznek a világ legnagyobb lúzer vesztesei! huhh ezt most jól kimondtam.


A helyzet az, hogy azt a pasit aki törődést mutat, igyekszik szépen lassan kapcsolatot kialakítani és bókolgat, kedveskedik azt a nők úgy szarják le és úgy használják ki majd végül úgy törik össze a szívét .. mint annak a rendje.


Még 16 évesen én is beleestem ebbe a szörnyű hibába, 8 hónapon át fűztem a csajt, kedvesen, udvariasan .. azt hittem a kitartásom végül eredményez, aztán meg összejött a csaj és le is feküdt 4-5 nap alatt vmi fesztiválon megismert pasival. A feszt. végén utazott is hozzá Bp.-re és gondolom dugott is vele.


Rájöttem hogy azok a "legjobb" pasik a csajok szemében akik leszarják őket nagyívben, ha nem mutat érdeklődést a csaj, hát kit érdekel, következő csaj...


(22/F)

2012. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mi van az idősebb korosztállyal? 30 közeli nőkre gondoltam, mert náluk más az értékrend, más a hozzáállásuk a dologhoz, és náluk azért , megfontoltabban, és igényesebben kell udvarolni. Vagy tévedek?
2012. jún. 26. 15:55
 14/19 anonim ***** válasza:

hát... 30 felett szerintem örüljön annak is egy nő ha van mellette valaki és semmi extrát ne várjon el. Azt tapasztalom, hogy még a 40-50 éves f*szik is a feszes 20 év körüli csajokat hajkurásszák. Merthát a nők "zamatossági ideje" lejár.. szépségük fakulni kezd, mellük megereszkedik, elkezdenek ráncosodni stb. hát persze hogy a fiatalokra gerjednek..


(22/F) (előző)

2012. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A harmincas nők vagy elváltak, nehezítő tényezőkkel (exférj, gyerek), vagy agyukra ment a "baba projekt" hajkurászása.

A többiek meg köszönik jól vannak a partnerükkel/férjükkel.

35/f

2012. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én rengeteg olyan 30-as nőt ismerek, akinek nincs exférje, sem gyereke és nem önszántából szingli...bocsi utolsó, de ez nem csak úgy van, ahogy leírtad.
2012. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Akkor vagy ronda, vagy 120 kg, vagy akkora lècet rakott fel amit senki sem tud megugrani. Ez elmùlt pàr èvben annyi defektes nôt làttam hogy màr nem is èrdekel az ismerkedès.

35/f

2012. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egyik sem ronda és nem is defektesek. viszont defektes férfiakkal találkoznak. veled ellentétben viszont nem adják fel.
2012. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Honna tudod hogy egyik sem ronda?A legtöbb nő különben is defektes.
2012. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!