Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság, miért nem udvarolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság, miért nem udvarolnak a férfiak, mint régebben, és miért nem olyan kitartóak? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 01:24
1 2
 1/19 asddsajkléélkj ***** válasza:

Igazából ez nem teljesen igaz. A nők nem úgy lettek nevelve, ahogy régen, és túl sok olyan van, akit könnyen meg lehet kapni, nem kell küzdeni, sőt, néha pont fordítva kezdeményeznek.

DE! így legalább csak olyannal leszel együtt aki küzdött érted, és szerelmes :))

2012. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

igazából teljesen mindegy, hogy mennyit lapátol "udvarol" egy srác, a végén úgyis a nő fogja felszedni a férfit.. a nő dönti el, hogy szimpatikus-e neki a másik fél. ennyi.

régen sokkal kevesebb ismerőse volt egy embernek, így kevesebb volt a vetélytárs is. most viszont rengeteg ismerőse van egy adott nőnek, így a férfinak is rengeteg vetélytársa lesz.

innentől kezdve teljesen felesleges "udvarolni", hisz úgyis a nő fog kiválasztani egyet a férfiak közül, aki iránt kicsit komolyabban érdeklődik majd. ennyi a trükk. a férfinak tulajdonképpen csak annyit kell jeleznie, hogy ő épp elérhető a nő számára.

2012. jún. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
miért a férfiaknak most is kevés ismerősük van? vagy mi? utolsó, bocsi, de szerintem hülyeségeket írkálsz. vagyis, ha valaki facebookon pasizik/csajozik arra igaz amit leírtál, de csak arra.
2012. jún. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet, mert ha egy férfi látja,h sok a vetélytársa , akkor megretten, s félni fog, és inkább nem is udvarol, hisz, akkor minek? Inkább könnyebb, "olcsó"nőcskét választ, akinél nem számít az udvarlás? Azért , mert pesszimizmust érzek a mondataidban, még nem hiszem,h ez a helyes.
2012. jún. 26. 01:51
 5/19 asddsajkléélkj ***** válasza:
Hát, bármit is érzel ez így van :D
2012. jún. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

szerintem ez azért van így, mert ma már a legtöbb csaj nem igényli, mert megelékszik azzal, hogy bebaszva odamennek hozzá letapizzák meg egyebek. Ezt tapasztalatból mondom mert én nem vagyok az a fajta, én is olyan lányt keresek aki arra vágyik, hogy elvigyék randizni sokat beszélgessenek és sok időt együtt töltsenek, hogy megismerjéék egymást.

De ez ma már nem menő, ma már a lányok szaladgálnak az Adoniszok után és ezt a többi srác csak nézi és inkább nem csinál semmit.

2012. jún. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sokan udvarolnánk, ha elvárnák a lányok, illetve felmutatnának olyan értékeket, amelyekért ÉRDEMES törni magunkat.
2012. jún. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem pl a második barátnőm után nem volt hozzá türelmem! Majd ha akar valamit megkeres!!! És megkeresett! Ennyi!
2012. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem értek az udvarláshoz és nem éri meg kitartónak lenni.
2012. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Majd ha nôk is olyanok lesznek mint règen. A fèrfiak alkalmazkodnak az ùj viselkedèsformàkhoz.
2012. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!