Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz? Counter Strike...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Counter Strike love story.

Figyelt kérdés
Counter Strikeban megismerkedtem egy lánnyal,hetekig beszélgettünk ismerkedtünk steamen. Elmeséltem a barátaimnak,és le kockáztak :D Nem szoktam sokat játszani még igy a nyári szünetben sem. Egyik nap áthivott,ő is Debreceni,én is. Én szűz voltam és átmentem hozzá. Sajnos a több heti ismerkedésből kimaradt hogy hány éves....Nos 22 éves volt a lány,és vele vesztettem el. Barátaimnak már el sem merem mondani,szüleimnek pláne. Kivel beszéljem meg? Folytassam a kapcsolatot? Nem tudom mit tegyek. Jó rá évvel idősebb...de 187 Centi vagyok. Azóta voltam nála még 4x. Egyáltalán szakitathatok vele én?
2012. jún. 25. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy haver:D
2012. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Figyelj haver! Szarul néz ki? Mert ha elmegy... és jó fej is... akkor mi a gond? Hány éves vagy? Jó volt vele?


Összességében egy mázlista vagy, hogy egy 22 éves csaj vette el a szüzességed :P

2012. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
most akkor hány éves vagy? ha neked jó, neki is, miért hagynád ott? vagy jártok egyáltalán?
2012. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tizenöt. Nem néz ki rosszul,csak ilyet még senkitől sem halottam még. Nem érzem magam elég érettnek egy ilyen kapcsolathoz...
2012. jún. 25. 19:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt teszel, ami jolesik, nyugodtan szakithatsz vele te is, nincsenek erre kulon szabalyok. 7 ev az het ev, de ha neked jo, es neki is, szerintem adj egy eselyt a dolognak. Szerintem jol erzed, magambol kiindulva 15 evesen az ember meg ha azt gondolja, sem erett egy ilyen kapcsolatra. De ez ne agasszon, idovel jon ez is, es a lany is sokat tud segiteni, mutatni, hogy merre tovabb. Probald meg, lehet, hogy beletorik a bicskad, de akkor is komoly tapasztalatokkal leszel gazdagabb! Szoval siman meger egy probat, ha bejon, elhiszed, hogy nagyon boldog ember leszel?;)


18F

2012. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi,megfogadom a tanácsod,egy esélyt megér :))
2012. jún. 25. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:
ez nagyon király :D az is vicces hogy mi itt jöttünk össze, de a CS jobb xd
2012. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Adj egy pacsit!
2012. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Killerdecsy ***** válasza:
Hány éves vagy?,amúgy k*rvára szerencsés vagy
2012. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább menőzz,hogy te egy 5 évvel idősebb lánnyal dugsz:)
2012. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!