Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem tartjátok idegesítőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem tartjátok idegesítőnek mikor nyilvánosan enyelegnek és szinte már folynak a nyálas szövegektől a párok?

Figyelt kérdés

Elsősorban facebookra gondolok. NEm régiben megismertem egy csajt aki totálisan bolond. Össze akart jönni velem, ilyen dumát eresztett el hogy: "milyen ennivaló kis fickó vagy, kismanóm, minimanóm, Viktorbaba, te pedig szólíts Hencsibabának, jaj de hiányzik mellőlem valaki, de vajon ki? :$$$ Te hiszed hogy fiú és lány között igaz szerelem fonódhat? :)Olyan jó lenne a hasadon tentézni. :$ stb... Mikor meg egy néhány percre el kellett mennem géptől: "Viktorbaba hol vagy? Viktorbaba merre vagy? Bealudt a Viktorbabuci"


Mondom ettől a csajtól menekülni kell, mindig panaszkodott hogy fázik, a kis fészkében, magyarul a kis vackában fekszik folyton és várja hogy odabújjon valaki mellé és gyakorlatilag ott rothad egész nap. Totál idegesítő volt. Azért még utolsó reményforrásként hogy hátha mond valami értelmeset megkérdeztem tőle hogy a szülei mivel foglalkoznak? Erre azt felelte: "Apukám nagybátyjánál dolgoznak, apum dohányt ültet, anyum meg a papírokat intézi" A csajból meg kertész lesz, még arra is rákérdeztem, szakadtam, komolyan. :D Majd mikor lepattintottam összejött valami csávóval, aki kb kinéz 40nek, de nincs annyi. A csajról annyit kell tudni hogy 18 éves, az üzenőfala mindenféle nyálas szöveggel van tele, hogy így szeretlek meg úgy szeretlek, te vagy az életem. + még kitettek magukról képeket ahol édesen szundiznak a csaj kis vackában és nyalják falják egymást az ágyon, háttérben meg ott a micimackós függöny, meg a tvájlájtos poszter meg mindenféle hülyeség. Ilyen szövegeket eresztenek el egymásnak, idézem: valaki nagyon szeret azaz vagy már lassan 2 hónapja és nagyon hiányzik innen mellőlem :-( Miért nincs itt ?!!!!!!4 erre ő tudja a választ Nagyon Love !!!!!!!!♥♥♥♥♥...Ha újra látom a kis pofidat simogatni szeretném de te mindig azt hiszed h bántani akarlak pedig nem csak meg szeretgetni :) Imádlak Kívánlak :-P


És még sorolhatnám. Szóval kész elmebaj a csaj.

Félre ne értsetek, nem foglalkozom vele, nem érdekel az egész, csak megláttam nem rég hogy kitettek magukról képeket majd ránéztem mindkettőjük falára és elborzadtam a nyálas szövegektől, de egyben röhögtem is. Egyszerűen nem értem az ilyeneket, fel fognak ezek nőni egyáltalán valaha is? vajon életük végéig a kis vackukban fognak rothadni és várni a jószerencséjüket? Mi a véleményetek?



2012. jún. 25. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha a kérdést is lehetne pontozni,kapnál egy zöld kezet. Jót röhögtem.:D
2012. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Első! Ha látnád a képét össze is csinálnád magad :D


Na de nem csúfolódni akarok, nem szokásom, de ezt ki kellett most adnom magamból.

2012. jún. 25. 17:51
 3/18 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Az ilyenek idegelnek engem is, de jobban zavar, hogy van akinek ezek az éretlen fruskák jobban tetszenek.
2012. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az emberi értelem. És még van lejjebb.
2012. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ÉS a durva az hogy ezek termékeny önmagukhoz hasonló utódokat hoznak létre :(
2012. jún. 25. 18:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az,hogy szavazhatnak.
2012. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Erre már tényleg csak azt tudom mondani, hogy neki is kellett normális felmenőinek lennie, tehát a meg nem fogant gyereknek még van esélye a normális agyra...
2012. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezeknek egy normális csávó felér egy génmentéssel az utódokra nézve.
2012. jún. 25. 18:53
 9/18 anonim ***** válasza:

Őszintén, ki az a normális srác, aki egy ilyen lánnyal hosszabb távra tervez?

Biztos vagyok abban, hogy náluk még a szex is felér egy cukormérgezéssel, mert minden cukcsi.

2012. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Engem is idegesít. Nekem olyan ismerősöm van facebookon, csajról van szó, és volt, hogy megnéztem a falát, és a párja írt neki valamit, utána, hogy Szeretlek <3. És a komment résznél elbeszélgetnek, egy mondatban válaszolnak az előző kérdésére, majd utána: Szertlek Édesem <3 Szeretleg egyetlenem <3 Szeretlek szívem. És ez ilyen... 20-30 kommenten keresztül. Életemben nem láttam még ennyi becézést, szívet meg szeretleket egy helyen, de komolyan.

Meg ugye mindent facebookon intéznek, és egyszer a csaj beszólt a köznek, hogy "ha a barátom ír valamit az adatlapomra, azt nem kell lájkolni, nem kell hozzá kommentelni, mert senkinek semmi köze hozzá! Azt nekem írta, kérem vegyétek figyelembe!" mondom úristen, jézus, hát akkor küldjön neked privát üzit. Vagy hívjon fel. Vávávává komolyan agyf.szt kapok az ilyentől :D

Ősznte részvétem, hogy az a csaj rád volt kattanva :D Szegény :D

2012. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!