Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de más tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de más tetszik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
4éve kapcsolatban vagyok, jol megvagyunk, nincsenek problémák, de nagyon tetszik egy másik pasi. Énis tetszem neki, már régebb óta ismerem. Nagyon nagyon sokat gondolok rá, van mikor enni sem bírok, és mikor látom alig bírom, hogy ne érjek hozzá. Nagyon nagy szenvedés nekem. Ö is kapcsolatban van, de már nincsenek meg olyan jól a bnöjével, rengeteget veszekednek. Szokta mondani, hogyha egyikönknek sem lenne senkije, tuti belémszeretne, meg ilyenek. Én már nem tudom mit érzek a pasi iránt.A barátomba nem vagyok szerelmes, de ezt tudja ö is. Mit csináljak? 23/L

2012. jún. 25. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiket tartsd meg szeretőnek, a másikhoz meg menj hozzá. Nem egyszerű?
2012. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Juci, te vagy?
2012. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: nem köszi.

Második: nagyon vicces :D

Normális válaszok nincsenek?

2012. jún. 25. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
bitófára veled
2012. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szerelem az elmúlik 2 év után az esetek 99%-ában. Ez biológiai sajátosság és statisztikailag igazolt dolog. Gondolkodj el ezen: szakítasz ezzel, elmész a másikal. 2 év után ráédöbbensz, hogy belé sem vagy már szerelmes. S ezt így akarod csinálni vén korodig, amkor már senki nem fog rád nezni, hogy amikor már nem vagy szerelmes valakibe másik pasas után nézel? Te tudod mit csinálsz, de elég nagy marha vagy, ha jól megy a kapcsolatotok, s otthagyod csak azért, mert érzel valami gyorsan mulandó fellángolást valaki más iránt. Nagyon ritka az, hogy valakik öregkorukig szerelmesek legyenek egymásba (már ha vna ilyen, állítólag van), szóval ne kergess ábrándokat.
2012. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elmúlik ezzel tisztába vagyok, nemis azért nézek más után mert már nem vagyok szerelmes, de a másik fiú íránt már vagy 1 éve odavagyok, és egyre erösebbek az érzelmek, és nem tudok ellene tenni. Igen jol vagyok a jelenlegi barátommal, nagyon is, de ez így nem jó. Úgy néz ki ez egy lehetetlen helyzet. :(
2012. jún. 25. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nekem most lett vége a 4éves kapcsolatomnak.Mi is jól megvoltunk , de nekem ő volt az első mindenben és szabad akartam lenni... Nagyon sokat beszélgettem vele erről , megértette. Hát most szakítottunk.Nekem nem volt másik pasi, mármint konkrét pasi nincs aki tetszene , viszont kalandokat szeretnék .Nem egyéjszakásakat , hanem flörtöket meg ilyeneket viszont ha már másik pasi megfordult a fejemben akár szexuálisan vagy akár úgy hogy mennyire helyes, akkor eléggé bűntudat fogott el mert a barátom nem ezt érdemelte. Soha nem csaltam meg mert nagyon tiszteltem őt úgyhogy inkább szakítottam, ez volt a legjobb döntés.

Szerintem neked is ezt kéne tenned, főleg hogy már van is valaki aki tetszik és főleg h ilyen régóta. A barátod ha tudná mit szólna? biztos nagyon elszomorodna. Szerintem már nem úgy szereted a barátodat...szereted és becsülöd és fontos neked meg nagyon hiányozna ha nem lenne veled...de ha már ilyenek meg tudnak fordulni a fejedben akkor az már nem az igazi :/

Dönts okosan.

21L

2012. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!