Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem sokáig ölelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem sokáig ölelni a barátomat. Szerintetek ez lehet zavaró?

Figyelt kérdés
Pár másodperc helyett, szeretem akár egy percig is magamhoz szorítani, vagy ha esetleg ő teszi ezt, szeretném tovább. Még eléggé a kapcsolat elején járunk, szerintetek zavaró?
2012. jún. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Főleg az elején. Nálunk ő csinálta ezt mindig az elején sőt még kicsit meg is szorított, amit akkor nem is értettem. Mostmár engem nem lehet levakarni róla, ő meg már unja hogy mindig csak ölelgetni kell engem. De mi már évek óta együtt vagyunk. 19/L
2012. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alvómaci válasza:
100%
Csak a mozgólépcsőn okozhat problémát, esetleg mély vízben még. Egyébként nagyon jó és hasznos dolog. Ha mindenki hasonlóan járna el a párjával sokkal szebb lenne az élet és a boldog emberek száma is négyzetesen növekedne.
2012. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak lenne már egy lány akit én ölelhetnék ész nélkül..:)
2012. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is kapcsolat elején úgy szerettem ölelni és én is végtelen időkig akartam úgy maradni,de ő is:)
2012. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az ölelkezés engem valahogy zavar.Maga az érzés elméletileg jó lehet, de mivan,ha a másik fél már állatira unja, és a fejéban az jár "menny-má-a-pi-csá-ba" de még mindig ölelném. Valahogy ez a gondolat mindig is zavart. Talán ezért nem ölelkezem sohasem. Egyáltalán honnat lehet tudni hogy mennyi az annyi, ami elég? Nem mindkét félnek van ugyanannyi ölelési ingerenciája. Egyszóval szerintem lehet zavaró, de ez nagyon személyfüggő. Én pl. ha találnék éppen valakit ,aki alkalmas lenne, akkor sose tudna zavarni a túláradó szeretetkitöréseivel.
2012. jún. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!