Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismer valaki olyan párt/pároka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan párt/párokat akik unokatestvérek? Esetleg olyat, akik már össze is házasodtak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Csak olyan ismerősről tudok, aki keresztapámnak vérszerinti rokona és bizony állítólag a két unokatesó csinált is közös gyereket, bár nem házasodtak össze, hivatalosan sosem voltak együtt, de mindeki azt pletykálja, hogy a gyerek közös, bár egészséges, szép lány, láttam élőben, tetszett is nekem, fiatalabb koromban. :D
2012. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Az egyik barátnőm ilyen házasságban született, azon kívül, hogy cukorbeteg, semmi probléma nincs vele, de ez csak a szerencsén múlt.
2012. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Fúj, mi bajotok? Tisztán akarjátok tartani a vérvonalat? :O Undorító, akadj le az unokatesódról! (Bocs, nem ítélkezni akartam, ez a véleményem.)
2012. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mizuzizu92 ***** válasza:

A párom nővérének a lánya és a párom öccse össze jöttek , szerintem undorító dolog .

Akkor 17 évesek voltak , már egy rövid ideje szakítottak most 18 évesek.

A párom teljesen kiakadt , és sokan csak a csajszi szülei nem tudták .

De a utánajártak ha gyerekük születne , akkor mivel járhat és ezért döntöttek úgy hogy szakítanak.

2012. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
barátnőm az unokabáttyával dug rendszeresen :D szomszédomék pedig már jó ideje házasok 3gyerekkel és unokatesók úgyhogy ..
2012. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek a nagyszülei, első unokatesók :). Senki nem hülye :P
2012. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem az ismerőseim között van egy ilyen pár. De (még) nem házasodtak össze.

A történelemben viszont vannak ilyen házaspárok bőven. Darwin szülei első unokatestvérek voltak és ő is az első unokatestvérét vette feleségül. Vagy a magyar történelemből ismert Ferenc József és Sissi is első unokatestvérek voltak. Vagy időben egy kicsit közelebbről Jerry Lee Lewis, Mario Vargas Llosa, Christopher Robin Milne is első unokatestvérüket vették felségül. Ráadás pedig David Lean, aki két első unokatestvérét is elvette igaz nem egyszerre.

2012. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Genetikailag két unokatestvér olyan távol van egymástól mint két idegen. Szóval gyermekvállalás szempontjából elvileg nem probléma...
2012. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Off, de nem úgy van, hogy elsőfokú unokatestvérek közt még tilos a házasság? Csak mert itt írták, hogy házasság, de én úgy tudom az még nem engedélyezett...

De lehet le vagyok maradva.


Én amúgy nem ismerek ilyen párt, szerintem kissé bizarr lenne.

2012. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudok ilyet, bár már elváltak. De 4 egészséges gyerekük született.
2012. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!