Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira fáj, hogy már sírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fáj, hogy már sírni sincs erőm? :/

Figyelt kérdés
1 éve már vége van a kapcsolatomnak, életem szerelme, de csak 3 hónapot voltam vele együtt. Hazudozott, stb... Mondom magamnak, hogy sose érdemelt meg, barátaim vannak, eljárok itthonról, de ha egyedül vagyok eszembe jut, bárhol is legyek, nem tudok kitörülni az életemből. Bármit megtennék érte hogy visszakapjam, sosem hittem volna, hogy ennyire szerethetek vkit, de ez már beteges. Gondoltam, hogy írok neki, hogy mennyire szeretem, de Ő dobott, illetve megcsalt, szóval biztos nem hatná meg a dolog. Csak legalább még egyszer tudnék beszélni vele az életbe, bármit megadnék érte. Nem tudom mit kezdjek magammal, ha vki volt már hasonló helyzetben, segítsen légyszíves. 21/L
2012. jún. 24. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben csak az több évig tartott. Megcsalt engem, aztán visszakönyörögte magát, hogy újra megcsalhasson. Még mindig nagyon szeretem, de már rájöttem, hogy nincs értelme az ilyenek után siránkozni, és meg kell próbálni továbblépni, mert különben felemészt a fájdalom. Tudom, hogy nehéz, de nem szabad gyengének lenni, mert csak kihasználnak még jobban. Nekem ez a személyes tapasztalatom, persze nem ismerhetem a csávót.

De a leírtakból te nem jelentettél neki túl sokat.

2012. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valahogy. Én is voltam így csak én össze se jöttem az illetővel (jó, mondjuk egy jó pár évvel fiatalabb voltam). Ne keresd de próbálj meg kiábrándulni belőle. Sajnos erre jobb megoldás nincs:(
2012. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj mindenképp legyél szerelmes egy másik fiúba,az nem normális ha nem vagy képes nélküle járni az utadat,most ezt azért tanácsolom mert párszor ezt láttam másoktól és én is egyetértek azzal hogy a legjobb gyógymód ha keresel másik fiút aki elfelejteti veled,nem tudom mennyire vagy képes erre!
2012. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm, van egy mondás, vésd alaposan az eszedbe: "Aki nem tudja elfelejteni az első szerelmét, nem fogja megismerni az utolsót."
2012. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Igen, ismerkedek, össze is jöttem azóta egy fiúval, de vége is lett, mert én nem szerettem Őt. Az lenne a legjobb tudom, ha jönne egy új szerelem, és elfelejthetném Őt. De Ő volt az az ember, akit teljes szívemmel szerettem.
2012. jún. 24. 12:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, igaz a mondás, csak bennem az van, hogy bárcsak Ő lett volna az utolsó is :)
2012. jún. 24. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
átérzem,velem is volt így:(a legrosszabb dolgok közé tartozik az életben
2012. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!