Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a fiú, aki ilyen társaságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú, aki ilyen társaságban van, annál esélyem sincs? (lent)

Figyelt kérdés

Normálisnak tűnő fiú,szóval nem az a "pávamenőcsávó" típus.A lány baráti társasága viszont ilyen platinaszőke,cicanadrág,kint van mindenem,stb lányokból áll..akik dupla w-vel írják a v betűt és sorolhatnám.Szóval értitek.(Vagy ez csak a külső lenne?)

Én viszont egyátalán nem ilyen vagyok.Szerintetek így is lehet esélyem,hogy nem is hasonlítok rájuk vagy az ilyen fiúk hasonló stílusú lányokkal járnának szívesebben?


2012. jún. 6. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted miért nem azokkal jár?Szerintem az olyanoknak van nála esélyük akik olyanok mint te
2012. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, de itt szerintem nem sok.. :/ Ha ilyen lányokkal lóg akkor valószínűleg hozzá szokott az ilyen típusú csajokhoz. És meglehet, kellemetlen lenne neki mutatkozni egy másfajta lánnyal. De mint mondtam, lehet esélyed ettől függetlenül.
2012. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 6. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább az első válaszolóval értek egyet. Szerintem az ilyen típusú lányokat nem veszi komolyan és csak barátként tekint rájuk, különben azok közül a lányok közül választana.
2012. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sztbali ***** válasza:
Van esélyed, mert számára te egy igazi kihívás vagy. nem olyan csaj vagy, akikhez hozzászokott, tehát téged is meg kell ismernie, ami a "másik" oldal.
2012. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam az a helyzet, hogy van egy srác, aki szintén nem pávamenőcsávó. Őt is körbeveszi ez a sok mű lány. Én egyáltalán nem ilyen vagyok, ugyan barátaim csinosnak mondanak, de nem ez a plázacica féle vagyok. A srác megkaphat bárkit (jól néz ki nagyon), viszont ő másfél éve rám hajt(miattam nem jöttünk össze). Szóval: Remény mindig van. :)


18L (21F)

2012. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

de vajon akkor miért barátkozik ilyen lányokkal:/(?!)

2012. jún. 6. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyanítom, hogy inkább a lányok barátkoznak vele. Minden pasi szereti, ha körülrajongják a csajok, főleg, ha csinos lányokról van szó. Ettől még nem feltétlen akar tőlük valamit.
2012. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!