Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkónak tart? Vagy idiótának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkónak tart? Vagy idiótának?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik, de még csak látásból ismerjük egymást. Mindig zavarba jövök, amikor a közelemben van. Elment mellettem közvetlenül, és nem mertem ránézni, csak egyenesen előre nézve mentem el mellette. A szemébe akartam nézni, de nem mertem. Most bunkónak tart?
2012. jún. 23. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
ez fájt...
2012. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem le se szar :D
2012. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ott a pont a másodiknál:D
2012. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most jön majd egy kérdés a sráctól: A csaj, aki tetszik nekem, elment mellettem, de rám se nézett. Szerintetek utál?

Lehet, hogy itt egymásra találtok.

2012. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is előre nézek mindig,nehogy már mások miatt essek pofára vagy menjek neki valaminek!Kerülgetem az embereket mintha fadarabok lennének...
2012. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sz.rik rád!
2012. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi!
2012. jún. 25. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy bunkónak tart,mert ez tényleg elég udvariatlan volt tőled.De ha nem érdekled,észre se vette,hogy nem néztél rá.Bármennyire nehéz,próbálj ilyenkor ne az érzéseidre koncentrálni,és bátran nézz rá,mosolyogj,úgy ha eddig még nem hívtad fel magadra a figyelmet,akkor tuti sikerülni fog,hogy legalább észrevegyen.Ha meg ő neki is bejössz,akkor feltűnt neki,és akkor lehet úgy vette le,hogy neked ő nem tetszik.Úgyhogy ideje lépned,akár bejössz neki,akár nem.Bátorság!
2012. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!