Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú, de nem tudom, hogy hogyan kezdjek el vele beszélgetni, vagy hogy mit írjak neki. Kérlek segítsetek! 16l
2012. jún. 23. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne írj neki semmit. Basszus, miért az az első, hogy írunk valakinek? Menj oda hozzá, és köszönj neki, hogy "Szia!". Esetleg kérdezd meg, hogy mit fog csinálni a nyáron.

Ne legyél már ennyire szerencsétlen.

2012. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy telik a nyári szünet? és amit szeret csinálni arról beszélgess vele :)
2012. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi alapján döntötted el hogy tetszik neked? ha eggyütt lennétek mit csinálnátok? a szexen kívül kérdezem... ha nem tudsz vele önálló spontán beszélgetéseket folytatni NEM neked való az a srác...
2012. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyszerűen beleszerettem. és ha találkoznánk teszem fel utcán, mernék vele beszélgetni, nem ezzel van a gond. csak nem hiszem, hogy mostanában összefutunk, és ezért szeretnék vele írásban beszélgetni pl. fb-on. csak nem tudom hogy hogyan kezdjem a beszélgetést. addig megvan, hogy szia, mi újság? hogy telik a nyarad? és tovább??
2012. jún. 23. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezz rá arra ami valójában érdekel téged máskülömben sablonos az egész beszélgetés te se fogod élvezni ő se fogja élvezni a beszélgetést talán ha így ráírsz még az esélyeidet is elrontod vele szemben... legyél gátlástalan ne legyenek tabuk minha flörtölnél vele mintha gyakorikérdések.hu-n beszélgetnél egy idegennel annyira nyiltan kérdezz rá a dolgokra hidd el elejinte furcsán fog nézni aztán zavarba jön majd rád fog hajtani:) tapasztalatból beszélek:P
2012. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ segitsetekpls94. :)
2012. jún. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!