Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ehhez?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sajnos a ferjemmel mar egy ideje kicsit se ilyen se olyan a kapcsolatunk, nagyon megvaltozozz elhanyagol stb... En probalkozom, szep ruhat veszek fel, vagy csinos kis lenge ruhaba varom, elhivom en vacsorazni, mindent probaltam mar, de tegnap sajna rajta maradt az email-jen elfelejtett kilepni es en nem is figyeltem azt hittem, hogy az enyem es lattam van egy uj uzenetem, na hat nem kellett volna megnyitnom. A fonokenek a lanyaval e-mailezget, hogy o milyen szimpatikusnak tartja, milyen csinos, meg, hogy a hazassaga mar ugy se jo, meg nincs kedve hozzam es mar nem tudom, hogy mit csinaljak? Hogy tudnam lebuktatni, ha mas is lenne köztük, vagy mit tegyek? Kerlek segitsetek. Koszonom.
2012. jún. 23. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

És ha lebuktatod, akkor mi lesz?

A házasságod nem fog megváltozni tőle, maximum a hiszti még jobban eltávolít tőle.

Üljetek le, beszéljétek meg, hogy akartok-e még bármit egymástól, ha igen, akkor dolgozzatok rajta, ha nem, akkor váljatok el.

2012. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd ha ilyenket irogat másnak és régóta el van hidegülve lehet ez már közel nem az első dolog csak te nem tudtál róla.. Szerintem lesz alkalmad bőven hogy lebuktasd de akarod ezt a strapát még csinálni izgulni hogy merre jár kivel mit csinál stb.. szerintem egyszerübb lenne elmenni tanácsadásokra ha nem jön össze semmiképp és nem történik változás semmilyen módon akkor keresned kéne neked is valakit aki boldoggá tesz.Az a baj hogy te probálkozol ő pedig elutasitja ezekszerint..
2012. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A főnök lánya hány éves?
2012. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, az előzőeknek igazuk van, meg kell beszélni vele. Üljetek le, mondd el hogy mit érzel, hiába próbálkozol rád se néz. Próbáljatok változtatni, már ha szeretné, ha nem, akkor nincs mit tenni, jön a válás, nem érdemes szenvedni így.
2012. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy félre fog lépni, vagy már meg is tette! Itt ő a hibás, dobd a francba! Jobbat érdemelnél nála.
2012. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!