Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek van kedve tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van kedve tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt a barátommal. Ő külföldön dolgozik 1 hónapban 1 hetet van itthon. Olyankor általában nála vagyok. Ezelőtt jó volt minden. Mikor most ott voltam olyan semmien volt az egész,mikor mit szerelgetett. Szinte csak este foglalkozott velem de volt,hogy elaludt. Irtam neki tnap egy smst este,hogy néha annyira jó lenne tudni mit érzel erre visszaírt,hogy miért mi a baj? Ma nem hivott írtam neki,kicsit bunkón,hogy holnap megyek ahol lakik egy faluval arrébb felhívott,hogy egésznap dolgozott és mikor rákérdeztem miért nem keresett és ő erre nem tud mit mondani. Ha nem megy holnap Miskolcra majd reggel szól. Vasárnap viszont megy is vissza. Múltkor bezzeg az utolsó napot együtt töltöttük. Szerintetek? Érdemes ez az egész? Vele az a baj ilyenről beszélni se lehet,nem szeret. Mit csináljak?

2012. jún. 22. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy nem szeret csak lehet sok a munkája és stresszes kicsit szerintem beszéld ezt meg vele hogy most ez hogy is van miért ilyen veled mi változott stb légy kicsit megértőbb elnézőbb aztán ha ez folytatódik igy akkor lépj ki belőle
2012. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, ő sajnos nem az érzelmek embere. Ilyen sajnos van, sőt, nőben is.

Vagy megszokod ezt vagy mindig szenvedni fogsz és úgy fogod érezni, hogy nem szeret, pedig egyáltalán nem biztos, hogy így van. Mindenkinek mások az igényei, lehet hogy ő beéri ennyivel.

De egy biztos: Ha túl sokat vagytok külön, nincs az a kitartó szerelem, ami ezt túlélné, egyszerűen elhidegül a két ember.

2012. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van riválisod. :(


Szexkapcsi velem? :D

2012. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Mindenképpen le kellene üljetek beszélni erről. Lehet, hogy csak más személyiségtípushoz tartoztok vagy más a szeretet-nyelvetek. Hallottad már ezt a kifejezést? 5-féle szeretet-nyelv van, és mindenkinek van egy elsődleges, szereti, ha ezen "szólítják meg". Te a saját szeretet-nyelveden akarod szeretni őt, de lehet, hogy neki más az elsődleges. Figyeld meg, ő hogyan próbálja kifejezni feléd és mások felé a szeretetét: ajándékokkal? Dicsérettel? Testi érintéssel? Apró szívességekkel? Az ötödik szeretet nyelv, a "minőségi idő" ezek szerint kizárva :-)

Erről szól Gery Chapman Egymásra hangolva című könyve, olvasd el, ha érdekel.

De tök jó könyvek vannak arról is, hogy mennyire másképp gondolkodik egy nő és egy férfi, nekünk 10 év házasság után is sokat segítettek egymás megértésében :-)

2012. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!