Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolóztam a barátnőmmel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam a barátnőmmel az gáz? 17L

Figyelt kérdés
van pasim szeretem is meg minden de tegnap átjött a barátnőm és fürdőruhába voltunk kint az udvari medencénkbe és valahogy elkezdtünk csókolózni

2012. jún. 20. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt megnéztem volna :D
2012. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Attól függ:/ Ha utánna röhötetek egy jót,és viccelődtetek.Akkor az baráti csók volt.Nem para.De ha tök komoly volt az egész,és utánna csak néztetek meg minden,akkor ott van valami:(( Gond! :)
2012. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy élveztük és folytattuk tovább!!
2012. jún. 20. 10:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog mert úgy áll rá az ember szerszáma mint a pécsi tv torony, de maradj normális! Ott vannak a fiuk, szerintem mi is vagyunk olyan ügyesek mint a lányok. Nem kell USA-t majmolni. Ne bántásnak vedd, nem baj az ha kipróbálod, csak ne szokj rá :D (Legalább is ha én nem vagyok ott) :D
2012. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De megnéztem volna
2012. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
am meg a lányok 80%-ában él a leszbikus hajlam-a biosztanárom szerint-
2012. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és télleg vonzodunk bnőmmel egymáshoz élveztük tegnap egymás testét!!sajnos
2012. jún. 20. 10:33
 8/14 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a baj, hogy emiatt buntudatod van. Szerintem siman csokold meg a baratnodat a pasid elott szerintem 2 napig allni fog neki garantalom. :)

Szerintem ez teljesen elfogadott a mai vilagban.

2012. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Egyébként a ti korosztályotokban ez lassan már divat. Bajod nem lesz tőle.
2012. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy úgy élvezted, hogy van pasid.

Nem vagy szerelmes igazán a barátodba, ez egyértelmű.

Maga amit csináltál nem gáz, van ilyen, viszont mivel ennyire élvezted és kívántad az árulkodik a kapcsolatodról, és bizonyos szempontból megcsaltad a pasid.

Ha csak ez a röhögcsélős-kipróbálom szitu lett volna nem ezt mondanám, de nagyon érződik hogy ez téged felkavart, szóval... ala bumm.:/

2012. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!