Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet ezt valahogy oldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ezt valahogy oldani?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve együtt vagyunk. Mostanában kicsit sokat vitázunk. Mikor együtt vagyunk, érzem, hogy szeret. de mikor külön.. akkor nem. Örülnék neki, ha akkor is éreztetné. Anno, ha elment bulizni az esetek nagy részében felhívott, még ha nem is volt a telefonján pénz, akkor is. Írt sms-t majdnem minden este :) Most pedig azért vesztünk össze, mert kiment a haverjaival én meg csak annyit kértem hívjon fel két perce, ő meg azt mondta nem fog. Csak ennyit kértem és ezt sem tudja teljesíteni? Azt mondta most a haverjaival lesz, neki kell ennyi szabadság. Két percet nem tud rám áldozni. Hiába mondom neki, hogy nem érzem, hogy nem szeret, megbeszéljük, azt mondja változtat rajta, de semmi.


Hogyan lehetne rá hatni? Azóta van ez amúgy amióta én elballagtam a suliból, most itthon vagyok készülök az érettségire, barátom pedig egyetemre jár, de most ő is otthon van. Azóta többet beszélünk msn-en van hogy már nem tudunk mit írni egymásnak, ebből is voltak viták.

Mondjátok, mit kéne tennem? Az a fajta ember vagyok, aki megbeszéli, ha valami probléma van és nem az hogy nem megy akkor szakítunk :S de már kezd elegem lenni, hogy minden nap sírok..


2012. jún. 19. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

most mit hisztizel azon hogy nem hivott fel amikor a haverjaival volt ? had legyen már velük, kicsit kikell kapcsolódnia..

L

2012. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!