Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam inkább vagy mennyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam inkább vagy mennyek utána? Mi kell a pasinak?

Figyelt kérdés
Szakítottunk és szeretném visszakapni.Közös megegyezés volt,de nekem hiányzik és nagyon szeretem!Vissza akarom őt kapni,de ő azt mondja,hogy már nem szeret!
2012. jún. 19. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Ki akart szakítani, ő vagy te?
2012. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:

menjek. könyörgöm.

egyébként meg tégy egy próbát. max. megint fájni fog.

azért ami miatt először szétmentetek, orvosolni kellene - ha lehet.

2012. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közös megegyezés volt a sok vita miatt!Először az anyagiak,majd ezáltal minden apróság! :(
2012. jún. 19. 17:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Okoska!Ez tényleg rád illik! :D
2012. jún. 19. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:

A pasik általában nem szeretik, ha lóg valaki rajtuk, akiket ők nemkívánatosnak tartanak. És sajnos az exed ezt most így láthatja.

Tudom, hogy nehéz, sokan átestünk már ezen. De próbálj meg türelmes lenni. Hagyd, hogy lecsillapodjon. Ne mászkálj utána. Ha hiányzol neki, akkor idővel úgy is fog keresni. De semmiképp ne légy kolonc.

2012. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 okoska31 ***** válasza:
ha az anyagiak azóta nem változtak, sok reményt nem fűznék hozzá, mert megint össze fogtok veszni rajta...
2012. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az rosszabb ha szakítás után mind ketten csak egymást szeretik, de az egyik mégse akarja a másikkal újrakezdeni... :/
2012. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!