Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a fiú váltig állítja h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú váltig állítja h szeret és ne hagyjam el őt meg kérlel, és ez idő alatt mégis regisztrál egy közösségi oldalra ahol kijelölve van neki a a kapcsolatkeresésben a dating, Serious Relationship akkor tényleg másnál kezd?

Figyelt kérdés
pár napja vettem észre valami perfspot oldalon, h akkor tett ki képet magáról(biztos akkor regisztrált is) amikor leginkább volt "szerelmes". mert mindenféle képpen féltékenykedett és tényleg úgy éreztem tiszta szívből szeret. erre egy oldalon ezt látom h randi, komoly kapcsolat vagy barátkozás van kitéve neki. meg az hogy nagyon szívesen beszélgetne emberekkel.Most ne fikázzatok, de én nem tudom mi tévő legyek. mi tévő legyek. én őt tiszta szívből szeretem...

2012. jún. 17. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell a tetteket nézni. Inkább legyen zárkózott valaki, mint naponta tízszer mondja, hogy szeret, de naponta hússzor cáfolja ezt a viselkedésével...
2012. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!