Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek levegyem a kepeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek levegyem a kepeket vagy varjak meg vele?

Figyelt kérdés
Tegnap szakitott velem a baratom, mert h mar nem szeret annyira mint regen! Mondta h meg mindig szeret de mar nem igazan! De tudom h nagyon szeretett. Folyamatosan egyutt voltunk. Legjobb baratok is voltunk egyben. Es meg o sem vette le a kepeinket facebookrol. 1 ev 1 honapot voltunk egyutt..
2012. jún. 19. 09:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem szedtem le azonnal őket, pedig én szakítottam anno 2 év után a párommal. Szerettem őt, a legjobb barátom volt, annak ellenére hogy mint pár már nem voltunk képesek együttműködni, még nagyon is fontos személy volt az életembens képtelen lettem volna egyik napról a másikra eltüntetni a fejemből. Azt is egy hét gondolkozással töröltük, hogy kapcsolatban vagyunk, nem azonnal. A szobámban lévő papírképeket 7 hónapig kerülgettem, képtelen voltam levenni a polcról. Amikor megismerkedtem a jelenlegi párommal, akkor éreztem úgy, hogy ezeknek már nincs itt keresnivalójuk! A legtöbb közös képet facebookon ekkor már rég eltávolítottam (engem is akadályozott volna a párkeresésben), egy kettő maradt fönt, de azt is letöröltem, amikor úgyéreztem nyitott vagyok egy új kapcsolatra teljes mértékben.
2012. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
faxom már itt is a facebook
2012. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!