Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párkapcsolat+ 1 éves baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párkapcsolat+ 1 éves baba?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a kisfiam, én 24 éves vagyok (egyébként nappali tagozatos egyetemista). Az apjával több, mint 1 éve nem vagyunk együtt, nem tudott/akart felnőni az apasághoz. A kérdés a következő: van egy új kapcsolatom, 3 hónapja, eddig heti egy este találkoztunk kettesben, de most már ő is, én is szeretnénk szorosabbra fűzni a szálakat, többet együtt lenni, de egyikünknek sincs tapasztalata, hogy hogy működik egy kapcsolat, ha az egyik félnek gyereke van. Pl. mennyit vannak együtt kettesben, mennyit a babával, milyen programokat csinálnak, egymásnál alvásnál ki kinél milyen gyakran stb.... ha van tapasztalatotok a témában, osszátok meg légyszi.

2012. jún. 18. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez az a kérdés amit nem kéne kitenni ide... ez magától érthetődő. mindenesetre szerintem az a legjobb ha próbálod lehúzni a felelőséget az együt játszásról a babával mivel a te gyereked nem az övé... első sorban neki kell megmutatnia hogy a gyerekkel együt vállal fel téged de addig ne eröltesd.
2012. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha lenne gyereked, rájönnél, hogy nem magától értetődő. Nem akarok semmit ráéerőltetni, ő kezdeményezte, hogy szorosabbra fűzzük a dolgot. Inkább olyanok válaszát várom, akiknek tapasztalatuk is van a témában.
2012. jún. 18. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
olyan anyával jöttem össze annó akinek 2 gyereke volt ... és jól esett hogy az én döntésemre bízta hogy fel akarom e vállalni a gyerekeit vele együt... természetesen fel akartam vállalni de ha erölteted akár hiszed akár nem rossz sülhet ki belőle... márcsak azért is mert nem tuti h fel akarja vállani
2012. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!