Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI lehet velem a baj? Mit csinálok rosszul hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok:

-belsőleg: kedves, kicsit komoly de ha "felszabadulok" akkor vidám, vicces és őszinte vagyok. Nem vagyok beképzelt (habár a késöbbieket olvasva lehet hogy így gondoljátok de csak azért így irtam le hogy pontosan szemléltessem a valóságot).

-külső:magas, sportos testalkat (mert sportolok), sötét tüsi haj (1-2cm és zselézett), barnás bőr (nem v.ok cigány), barna szem, pajesz, kecskeszakál,(ami sokak szerint illik az arcformámhoz)......... ez mellett kcsit borostásabb vagyok mint a korombeliek.

-öltözködés: laza ing, farmer gatya, sok ezüst (nyaklánc, óra), napszemüveg.


Mit rontok el? Olyan mintha egy kicsit félnének tőlem a lányok. Mikor beszélgetünk mindig ellaposodik a téma, és csak én kérdezek ő meg válaszol.

Én ismerkedni akarok, nem "kihalgatni".

Egyszerűen nem kérdeznek tőlem soha semmit. Ezért sose tudtam komolyan megismerkedni egy lányal. Lányok ezt miért csináljáok? Vagy én rontok el valamit?

A vállaszokat elörre is köszönöm. 18/F


2009. júl. 5. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Tehát tökéletes vagy. Gondolod Te.
2009. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Akkor én kérdezek:

Lehet hogy a picit rosszifús kinézeted miatt félnek?:P


Vannak ilyen félénk csajok akik inkább ezeket a tövig vasalt hajú gizda "pasikat"kedvelik:S:D


Hidd el hogy megfogod találni magadnak a megfelelő lányt,aki tuti nem fog félni:P

Amúgy mi lányok imádjuk ha egy pasinak van humorérzéke,és mindig tud valami vicceset mondani:)

Sok Sikert!!!

2009. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát,lehet az is a baj,hogy az igényeid nagyok egy lánnyal szemben.Emigy leírtad,pl.h barna szemed van,de mit rejt az a szem,ne takard el napszeműveggel.Ja és szerintem egy pár ezüst ékszert is levehetnél magadról.Csak ,hogy ne nézz ki nagyképűnek... :D
2009. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valamit mégiscsak rosszul csinálsz :) Ennyire tökéletes nem lehet egy ember.Másrészt egy 18évesen nem mindenkinek jön be a kecskeszakáll :) Persze ízlések és pofonok :P

sok sikert a csajozáshoz! ;)

17/L

2009. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Így van. Mindenki aki ilyeneket ír, azt írja, hogy ő a tökéletes megnemértett férfi.

Ami a lényeg kedves férfitársak: adjátok önmagatokat, nem kell a jókisfiús megjátszás.

2009. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak légy önmagad! Talán azért szótlanok, illetve nem mernek kérdezni, mert félnek, hogy butaságot kérdeznek... stb, meg akarnak felelni neked, és félnek megmutatni önmagukat, félnek kérdezni, közelebb kerülni hozzád. Bíztasd őket, vagy kezdj el magadról beszélni, és akkor hátha könnyebben kezdenek kérdezgetni. Én amikor nem merek valakitől kérdezni, általában arra gondolok, hogy mi van ha erről, vagy arról nem szeretne beszélni, de ha magától elkezd egy bizonyos témát önmagáról, akkor ott már arra gondolok, hogy akkor ezek szerint szeretne beszélni róla, és kérdezgetek én is.
2009. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs olyan hogy tökéletes ember

Van egy két dolog amit bizonyos lányok másként értelmeznek mint a többiek:PL pl imádom az autókat, focizok, gazdag a családom, nem vagyok az a "diszkópatkáy"....... ezek mind olyan tulajdonságok amik eltérő véleményt hoznak ki a lányokból.

Esetleg még az is gond lehet hogy dolgozok a sulimellett is.

2009. júl. 5. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

ezek szerint nem volt megfelelő a válaszom (51%)

pff.azköszi

2009. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De buta vagy, miért lenne az gond, ha valaki dolgozik? :D

Semmi gond nincs veled szerintem, csak az, hogy túlságosan be akarsz csajozni, de mégis mindig olyan lányt fogsz ki, aki nem hozzád való. Járj valami olyan társaságba, ahol hozzád hasonló beállítottságú emberek vannak, ott nagyobb eséllyel találsz hasonló érdeklődésű lányokat!

2009. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

sz.tem nem rontasz el semmit csak a lányok (beleértve engem is) nem olyan kíváncsiak mint a fiúk.

legyél türelmes. és ha látod rajta hogy a kérdéseidre szívesen válaszol tehát nem ilyen tök unott fejjel meg nem azt nézi hogy hogy lehetne szabadulni, akkor kérd el a teló számát, msn.jét. és utána hívd el egy randira...

2009. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!