Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Egy fiú már rég óta tetszett nekem, és végre eljött az a pillanat, hogy meghódítsam, amikor elmentünk együtt egy házibuliba, amit nálunk rendeztünk. Ott sikerült összejönnünk, úgy tűnt, kölcsönösek az érzések, én persze úsztam a boldogságban, hiszen tudtam, hogy az enyém lehet az egyik legjobb pasi, akit valaha láttam. Mivel 3 napot maradtunk, az utolsó nap észrevettem, hogy kezd eltávolodni tőlem. Őszintén nem értettem. Amiután hazaértünk beszéltem velem és azt mondta, hogy felejtsük el azt , ami a hétvégén törétnt. Én elfogadtam ezt, de nem tudok rajta továbblépni. Fogalmam nincs, hogy mit tehetnék, egyfolytában a fejemben jrár, már-már megszállottja lettem. Facebookját naponta csekkolom.(tudom, hogy ez már durva).1 hónapja nem beszéltem vele, amikor megjelent a kicsengetésemen egy csokor virággal. Csak ideadta és el is rohant. Nem tudok rajta eligazodni, nincs bátorságom vele beszélni újra. Mégis kínoz belül ez az egész. u.Í. Nem feküdtünk le.
2012. jún. 16. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindketten 18. Változtat ez bármin is?
2012. jún. 16. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélned kell vele.
2012. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó de mégis mit mondjak? Milyen ürüggyel állítsam le?
2012. jún. 16. 16:27
 5/8 Valaszolok ***** válasza:
Előbb a jobb,majd a bal lábaddal.ezután folytasd ebben a sorrendben.
2012. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rohadtul hasznos válasz. Sokkal jobban érzem magam. ;D
2012. jún. 16. 21:15
 7/8 Valaszolok ***** válasza:
Na de komolyra fordítva a szót.Ha virágot adott neked akkor már ez jelent valamit.Egyszerű a képlet.Odamész hozzá és megkérdezed miért kaptál virágot ha utána levegőnek néz.Ezzel kezdj. ;)
2012. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi 7es válaszoló:)
2012. jún. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!