Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentenek ezek a dolgok valamit egy kapcsolatban? Vagy ezek nem fontosak, nem jelentenek semmit?

Figyelt kérdés
Szóval a kapcsolat komolysága érdekelne, hogy ezek számítanak vagy csak én reagálom túl. Ha egy pasinál alszotok többször és a köv. alaklommal mondja , hogy használd a fogkeféjét(nálad épp nincs). Egy tányérból esztek, egy pohárból isztok, a pasi kimosta a fehérneműmet mikor nála maradt ilyenek..Az/ezek jelent/jelentenek valamit Vagy egy nem túl komoly kapcsolatban is belefér az ilyesmi? A mi kapcsolatunk ilyen úgy érzem szeretjük egymást, de mégsincs komolynak kimondva..
2009. júl. 4. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd komolynak,attól mert nincs kimondva...nekünk sincs kimondva mégis már babát várunk! Nem mindent kell szerintem szavakba foglalni,elég ha érzed,amit le is irtál! =)
2009. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen jelet valamit. Komoly a kapcsolatotok. Gondolj bele ha együtt élnétek mi lenne?
2009. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek semmit sem jelentenek.

Max. annyit, hogy a fickó közvetlen veled.


Ha csak te ehetsz a tányérjából, vagy csak te ihatsz a poharából (hehe, mint a 7 törpe :) ) akkor jelent valamit, egyébként semmit.


Ha kimosta a fehérnemüdet akkor jó feleség lessz a barátodból. :)

Na jó ez gonosz volt, bocs. :D


Figyelj, szerintem nem ezen múlik, hogy egy kapcsolat milyen.


Tudni akarod, hogy mit érez irántad?

Kérdezd meg.

De ne percenként. :)

A fiúk általában nem olyan érzelgősek mint a lányok, viszont ha kedvel akkor megmondja.


De persze ha azt mondja, hogy imád és ta vagy álmai nője akkor is hazundhat.

Hidd el nekem, én is fiú vagyok. :) :)


Szerintem ne görcsölj a dolgokon.

Ha jól érzed vele magadat és magadja a tiszteletet akkor jó úton jártok.


Viszont beszélgessetek sokat, abból nem lehet baj. :)


Sok sikert.

2009. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!