Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha még 3 hónap után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még 3 hónap után is minden nap gondolok az exemre?

Figyelt kérdés

N

a férfiak gyorsabban felejtenek?


2012. jún. 14. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz,én két hónap után minden nap dagadtra sírom a szemeimet.Amúgy igen,a férfiak könnyebben túlteszik magukat ezen az egészen,az exem már vígan éli világát nélkülem,és az nem jut eszébe,hogy felhívjon,hogy vagyok.A barátnőmet a pasija több év után dobta,azt mondta,nem kell neki senki mostanában,aztán a szakítás után egy hónappal már más lány volt neki.Ez van...
2012. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hehe, én egy év után is minden nap gondolok rá. :D Már épp túl lettem volna a dolgon, amikor is bejelentette, hogy boldog párkapcsolatban él. Azóta még többet gondolok rá.


Igen, a férfiak gyorsabban felejtenek. Legalábbis a többség.

De az sem normális, amit én csinálok...(mentségemre, munkanélküli vagyok, igazából nem tudom magam mivel lekötni.)

2012. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz,ha nagyon szeretted/szereted,szerintem normális.Sokáig voltatok együtt?

Együtt is éltetek??

2012. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem éltünk együtt, kb. 2 év volt és én szakítottam amúgy mert voltak gondok (nem megcsalás )
2012. jún. 14. 20:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Annyira súlyos gondok voltak,hogy szakítottál?

Nem tudtátok megbeszélni??Mert hát gondolom szereted.

2012. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lehet meg lehetett volna beszélni, de úgy éreztem elhidegültünk egymástól, vagyis ő tőlem ezért tettem...
2012. jún. 14. 20:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Értem.Nem vagyok túl indiszkrét,ha megkérdem mi volt az oka?

Nem muszáj válaszolnod. :-) 25N

2012. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor gáz, ha annak érzed.

Most kérdezzem meg, hogy gáz-e, hogy 2 év után még mindig minden nap gondolok rá, és csak mostanában tudok elkezdeni továbblépni? Nem érdekel, hogy gáz-e más szerint, nem az ő életük.

2012. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát lehet így leírva nem nagy dolognak tűnhet, de akkor annak láttam. az utóbbi hónapokba eltávolodtunk egymástól. Nem bújt már hozzám, (amúgy se bújós) de akkor még ennyire sem volt az. Távolságtartónak tűnt és a családja (anyja, testvére) mindig fontosabb volt. Sokszor toltuk el emiatt a találkozókat mert nekik ugrált. Ellaposodott. Lehet meg lehetett volna beszélni, de így alakult...
2012. jún. 14. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyorsabban felejtünk? Inkább csak nem kürtöljük szét hogy nekünk is megfordul a fejünkben az összes ex gondolata.

Nekem csak 2 volt, de nem irigylem azt akinek 15, mert nekem mindkettő eszembejut minden nap.

27 f

2012. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!