Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjuk meg a távolságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk meg a távolságot?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve együtt vagyunk. Ő ebben a félévben 4 hónapot Franciaországban töltött cserediák kapcsolatban, és május végén jött vissza. Viszont kapott egy olyan ajánlatot, hogy ösztöndíjjal tanulhat kint még 2 évet, és folytathatná ott az egyetemet. Ez esetben már augusztus közepén vissza kell mennie. Tudom hogy ki akar menni és n is akarom ebben megakadályozni, mert szeretném ha jó lenne neki és ez hatalmas lehetőség számára. Ugyanakkor nem szeretném hogy kimenjen, de nem kérhetem hogy ne tegye... tippek?


18 L

Szóval nem tudom hogy mit tegyek. Szakítani nem akarunk de mindketten tudjuk hogy ez hosszútávon nem működne. És a repülőjegy is elég drága ahhoz hogy havonta utazgassunk...



2012. jún. 13. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
tlefon, internet, skype....
2012. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom neked sem volt még távkapcsolatod...lehet hogy tudunk skypeolni naponta, ha közben csak fél évente láthatom... elég pocsék helyzet...
2012. jún. 13. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, pocsék helyzet, de azért meg lehet próbálni.

Hiszen szeretitek egymást, most minek kínoznád magad egy szakítással, ha tudod, hogy együtt is lehetnétek, csak egymástól távol?

Szerintem amúgysem tudnátok szakítani:))

Szar dolog a távkapcsolat, mi 5naponta találkozunk, de rosszabb napjaimon már ez is sok. Viszont bírtunk már ki 1 hónapot is, ha muszáj volt.

Mást nem tudok mondani, csak hogy kitartás!!

2012. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom Lengyel és Lengyelországban is él. Havonta esetleg 2 havonta találkozunk, de nagyon megbízunk a másikban. A kapcsolatunk nagyon jó. Amikor Ő otthon van akkor Skypon, SmS-ben tartjuk a kapcsolatot. Szal nálunk a távolság nem akadály. Amikor tud jön, amikor tudok én megyek, Igaz hogy 9000 ft a vonat jegy, de hát ez van. Szeretjük egymást. Bár mondjuk az is könnnyíti a helyzetet, hogy jövőre mi összeköltözünk kint Lengyelo.-ba. Ha meg van időnk akkor közösen játszunk egy online játékon, hgy ne unatkozzunk és hogy legyen valami közös program amikor nem vagyunk együtt..


Ha bármi kérdésed van vagy valami privibe jöhet.


19/L

2012. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mi is távkapcsolatban vagyunk a barátommal. Két külön országban élünk, általában kéthavonta találkozunk. Minden nap beszélünk skype-on, de az egyáltalán nem olyan, mint igaziból. Sokszor kiborulok attól, ha arra gondolok, hogy még legalább négy évig így fog ez menni. Bár mi eleve így vágtunk bele, tudtuk, hogy így lesz.


Szerintem semmiképp ne beszéld le róla a barátod. Ha szeretitek egymást, eltelik az a két év év, és aztán nem kell hallgasd azt, hogy 'miattad nem mentem ki', ami biztosan nem tenne jót a kapcsolatotoknak.


Skype, sms, fontos, hogy tudjatok egymásról, kivel mi történik. Mi újabban Honfoglalózni is szoktunk. Postai levelek, képeslapok.


A távkapcsolat egyáltalán nem mókás dolog, de lehet élni vele. Fontos, hogy tudjátok, mikor találkoztok legközelebb, sokat jelent, amikor van egy pontos dátum, amit várni lehet, mint egy 'majd valamikor'-t.


Most így ezek jutottak eszembe. Szakítani meg semmiképp ne szakítsatok, ha nem működik a távkapcsolat, akkor nem működik, de mindenképp adjatok neki egy esélyt.

2012. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
távolság mérővel!!
2012. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!