Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A barátnőmnek szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátnőmnek szeretnék venni fehérneműt, de nem tudom a méretét. Hogyan vehetek neki méretben passzoló darabot?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék neki venni fehérneműt, de nem csak melltartót és alsóneműt, hanem olyat,ami végül is melltartó, de az egész felsőtestét beborítja (ennek a méretét meg aztán végképp nem tudom) Ma már stikiben nézegettem a fehérneműin a méretezést, de elég amatőr voltam,mert nem találtam. Kérdezzem meg? Az szar, mert elárulnám magam. Létezik esetleg valami más taktika?

2012. jún. 12. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj át hozzá és amig elmegy a konyhába vagy wcre gyorsan fiok méret megnéz és meg is van :D
2012. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan fehérneműk is mellméret alapján vannak méretezve. A melltartókon a jelölés a címkén szokott lenni, ami a kapocsnál van. Ez a jelölés 1 számból és 1 betűből áll, a helyes melltartó vásárláshoz mind a kettő elengedhetetlen!
2012. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A, B, C, D es egy szam...
2012. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

melltartót szerintem ne vegyél randomra, azt nagyon fel kell próbálni, nem minden jó. még ha van meg is van a méret, akkor sem mindig passzol. vannak sz@r típusok. üdv, egy lány.

bugyiját nézd meg, és vegyél olyan számút...

2012. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Válassz valami ilyesmit, amihez nem kell kosárméret. Egyszerűen megnézed valamelyik bugyiját/pólóját, és az alapján tudsz választani.

2012. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

5.!

Igen, valami hasonlóra gondoltam, csak ez túl laza, lenge, valami ráccuppanósra gondoltam eredetileg.

Egyébként pólóban is ugyanaz a méret van,mint a bugyiban? csak mert az van nálam is, így könnyebb kisilabizálni a méretet

2012. jún. 12. 23:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a link-ajánlós. Nekem is szűk fazonúak vannak ilyenből, tehát rásimul a testre.

Elvileg egy sima női pólóba írt méret jó kell, hogy legyen, mert nagyrészt a felső alapján válogatjuk az ilyesmit, és sokszor szettben együtt vannak. Azonban nézd meg azért azt a bugyit is, ami hozzá van, mert időnként borzasztóan el tudják szabni a méreteket. :)

De gondolom azért ránézésre meg tudod állapítani, hogy nem megy fel a kedvesre, vagy épp lógna rajta. :)

2012. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, látod, vannak szűkebbek is:

[link]

[link]

[link]

Sok sikert a vásárláshoz! :)

2012. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!

Hát nem tudom, hogy megtudom-e állapítani, gondolom ezek még nyúlnak is ha felveszik őket, meg ezek a női ruhák mind olyan falatnyiak, nem sok különbséget látok két méret között. A méretekkel meg aztán végképp bajban vagyok, még a saját nadrág méretemet sem tudom. Szóval nekem kész tortúra a ruházkodás. Azért ez a fehérnemű vásárlás is megér majd egy misét, a biztonság kedvéért azért megőrzöm a blokkot :)

2012. jún. 13. 00:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, elasztikusak, szóval pár centi ide-oda nem számít. :)
2012. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!